Obozowy Bytom

sie 5, 2022 | Aktualności, Ogłoszenia klubowe, Relacje z obozów

Wakacje nie zawsze służą do leżenia na plaży. Najlepiej o tym wiedzą zawodnicy GKS 'Czarni” Bytom.

Wielu naszych zawodników uczestniczy w akcjach szkoleniowych organizowanych chcesz Polski Związek Judo, Klub czy inne instytucje sportowe.

„Czarni” ciężko trenują aby być gotowym na nowy sezon startowy.

Zaczęliśmy od obozu w Muszynie, na którym byli zawodnicy, którzy są na samym początku swojej przygody z judo. Zawodnicy na nim szlifowali swoją technikę i podnosili poziom sportowy poprzez treningi motoryczne, biegowe a także gry i zabawy. Podobnym obozem jest obecnie trwający obóz w Grabinie.

Kolejnym obozem był Olympic Summer Camp w Dźwirzynie. Prowadzącym camp byli Hannah Martin i Miguel Ogando na każdym treningu duet wspaniałych trenerów pokazywał swoje ulubione techniki i szkolił Nas z przejść w Ne-Waza, elementem kończącym trening było randorii.

Podczas obozów dla „Młodych” odbywały się campy dla 'Starszych” jednym z nich był camp w Hiszpanii ,w którym brała udział Beata Pacut-Kłoczko. Następnym przystankiem naszej zawodniczki był Grand Prix w Zagrzebiu, Zgrupowanie Kadry Narodowej w Zakopanem a szykuje się jeszcze wyjazd do Francji oraz Holandii.

Innymi akcjami szkoleniowymi były obozy w: Giżycku, Suchedniownie gdzie Nasze Zawodniczki (Julia Bulanda i Oliwia Kożuch) szykowały się do EYOF.

Obecnie Trwa zgrupowanie Pierwszej Drużyny GKS „Czarni” Bytom w Wolsztynie. Zaraz po powrocie cześć Drużyny wyrusza na kolejny Camp w Chorwacji.

 

Życzymy wszystkim owocnej pracy i sukcesów w nowym sezonie sportowym!!

 

Ostatnie aktualności