Wyróżnienie w Śląskim Programie KLUB – Kolejny Sukces GKS Czarni Bytom Judo!

kwi 9, 2024 | Aktualności

Wspaniała wiadomość dla GKS Czarni Bytom Judo! Jesteśmy dumni, że w ramach Śląskiego programu KLUB zostaliśmy uhonorowani nagrodą na Stadionie Śląskim. Nasz klub znalazł się w ekskluzywnej grupie kilku wyróżnionych klubów z regionu Śląska, co jest potwierdzeniem naszej ciężkiej pracy i zaangażowania. Ta nagroda to nie tylko wyróżnienie, ale również znaczące wsparcie, które pozwoli nam dalej realizować nasze plany startowe zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej.

Będzie to również impuls do dalszego rozwoju naszych zawodników. Dziękujemy za to ogromne wyróżnienie i wsparcie. To dla nas kolejny krok na drodze do sportowej doskonałości i rozwoju młodych talentów!

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus