Julia Bulanda 3 na Pucharze Europy Juniorów w Poznaniu

kwi 14, 2024 | Zawody

Z radością informujemy o sukcesach naszych zawodników w ostatnim Pucharze Europy Juniorów, który odbył się w Poznaniu. Julia Bulanda, rywalizująca w kategorii do 57 kg, zdobyła brązowy medal! Julia stoczyła emocjonujące pojedynki, wygrywając trzy z czterech walk, w tym z przeciwniczkami z Niemiec i Wielkiej Brytanii. W półfinale minimalnie przegrała z zawodniczką z Kazachstanu, ale w meczu o brąz triumfowała nad kolejną rywalką z Wielkiej Brytanii.

Nie mniej godna podziwu jest Wiktoria Baron, która w kategorii do 70 kg zajęła siódme miejsce. Wiktoria stoczyła pięć walk, odnosząc trzy zwycięstwa nad zawodniczkami z Kazachstanu, Wielkiej Brytanii oraz Belgii.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodniczek oraz ich trenera, Krzysztofa Gadacza, za wspaniałe osiągnięcia i wytrwałość. Kolejne doświadczenia zostały zdobyte, wnioski wyciągnięte, a my już przygotowujemy się do nadchodzących startów. Dalsze sukcesy przed nami!

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus