Kontynuujemy nasze zajęcia z zachowaniem wszelkich środków ostrożności !

paź 24, 2020 | Ogłoszenia klubowe

Szanowni Rodzice, Szanowni Państwo

 

Informujemy, że zajęcia sportowe, treningi zgodnie z informacją jaka ukazała się na stronie Ministerstwa Sportu i Turystyki będą kontynuowane zgodnie z rozkładem zajęć.

Jednocześnie informujemy rodziców / szczególnie starszych grup/ , że nie można przebywać na hali judo. W grupach najmłodszych, naborowych, dotyczy to szczególnie dzieci z grup trenera P. Wichra prosimy, aby również ograniczyć swoja obecność na sali do minimum. Każda osoba poruszająca się po obiekcie zobowiązana jest do noszenia maseczki, zachowania higieny, noszenia obuwia zmiennego i stosowania się do zaleceń obsługi obiektu.

Dbajmy wszyscy o bezpieczeństwo i zdrowie nasze i naszych dzieci.

Najnowsze informacje dotyczące wydarzeń sportowych

Planowane zasady i ograniczenia

Zasady ze strefy czerwonej zostają rozciągnięte na całą Polskę od soboty 24 października 2020 r. Wszędzie więc – w każdym powiecie – obowiązują dokładnie takie same obostrzenia.

Edukacja Wydarzenia sportowe

Strefa Czerwona
Współzawodnictwo sportowe, zajęcia sportowe i wydarzenia sportowe są organizowane bez udziału publiczności.
W zajęciach organizowanych jako forma zorganizowanej aktywności fizycznej lub wydarzeniach sportowych oraz współzawodnictwie sportowym (z wyłączeniem pól golfowych, kortów tenisowych, stajni, stadnin i torów wyścigowych dla koni, infrastruktury do sportów wodnych i lotniczych, których nie dotyczą ograniczenia co do maksymalnej liczby osób) może brać udział nie więcej niż 250 uczestników jednocześnie, nie licząc osób zajmujących się obsługą wydarzenia.
​​​

https://www.gov.pl/web/koronawirus/regionalne-obostrzenia-dla-wybranych-powiatow

Informacja ze strony MSiT

Siłownie, kluby i centra fitness, baseny, aquaparki: zawody, wydarzenia oraz zajęcia sportowe mogą być organizowane

17.10.2020

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 października zakaz prowadzenia działalności NIE DOTYCZY basenów, siłowni, klubów i centrów fitness, które:

  • działają w podmiotach wykonujących działalność leczniczą przeznaczonych dla pacjentów,
  • są przeznaczone dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych,
  • są przeznaczone dla studentów i uczniów – w ramach zajęć na uczelni lub w szkole.

Zajęcia sportowe oznaczają zorganizowane formy aktywności fizycznej.

Zgodnie z rozporządzaniem, zorganizowane zajęcia oraz zajęcia prowadzone w ramach zajęć szkolnych i akademickich na basenach, siłowniach i w klubach fitness – mogą się odbywać.

https://www.gov.pl/web/sport/silownie-kluby-i-centra-fitness-baseny-aquaparki-zawody-wydarzenia-oraz-zajecia-sportowe-moga-byc-organizowane

Bądź bezpieczny – stosuj zasadę DDMA

Nasze zdrowie zależy od wzajemnej odpowiedzialności. Każdy ma wpływ na to, jak szybko epidemia zostanie zahamowana. W jaki sposób możemy to zrobić? Wystarczy stosować zasadę DDMA, dzięki której chronimy siebie i innych:

D jak dystans

D jak dezynfekcja

M jak maseczka

A jak aplikacja STOP COVID – ProteGO Safe