Decyzja Zarządu Klubu w temacie składek

kw. 8, 2020 | Ogłoszenia klubowe

SZANOWNE ZAWODNICZKI, ZAWODNICY, RODZICE

Trudna sytuacja epidemiologiczna na świecie zmusiła nas do zamknięcia Naszego Klubu na nieznany nam okres. Niemniej jednak pracownicy, którzy dbają o nasze obiekty, wykonują powierzone im obowiązki, za co otrzymują wynagrodzenie. 

Wpłacane przez wszystkich Członków naszego stowarzyszenia składki przeznaczane są wyłącznie na działalność statutową klubu, w tym utrzymanie obiektów pomimo braku zajęć stacjonarnych. Obecnie prowadzone są treningi zdalne, a Zarząd Klubu pracuje nad dofinansowaniami do stroju sportowego dla zawodników. 

Mamy nadzieję, że walka z pandemią szybko się zakończy, a państwa dzieci będą mogły się cieszyć z treningów judo w bezpiecznych i higienicznych warunkach.

Zarząd Klubu podjął decyzję o zmniejszeniu od 1 kwietnia 2020 wysokości składki członkowskiej do 50 zł miesięcznie, do odwołania.

Mamy głęboką nadzieję, że spotkamy się z Państwa zrozumieniem, ponieważ składki członkowskie nie są opłatą za treningi tylko środkami, dzięki którym klub jako stowarzyszenie może funkcjonować. 

Jeżeli ktoś z Państwa z przyczyn losowych nie jest w stanie opłacać składki 

w obniżonej kwocie prosimy o bezpośredni kontakt na adres poczta@judobytom.pl ,

Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd Klubu

Ostatnie aktualności

Cracow Judo Open 2022

Cracow Judo Open 2022

Turniej organizowany przez UKS Judo Kraków- Cracow Judo Open 2022 to pierwszy turniej w jakim wystartowali Nasi zawodnicy po wakacjach. W turnieju rywalizowało 718 zawodników, z...