Beata MS

Beata Pacut trzecią zawodniczką na Mistrzostwach Świata.

paź 26, 2014 | Aktualności

W dniu dzisiejszym Beata Pacut została trzecią zawodniczka na Mistrzostwach Świata Juniorek odbywających się w Miami. Beata w pierwszej walce wygrała z Mistrzynią Azji Japonką Takayama Rika rewanżując się za przegraną w Pucharze Europy Wrocław 2014.W walce ćwierćfinałowej niestety uległa Tunezyjce Mzougui Sarra i tym samym trafiła do repasaży. A tutaj w drodze do brązowego krążka wyeliminowała po kolei Francuzkę Julie Pierret (brązową medalistkę Mistrzostw Europy Juniorek z tego roku) i w decydującej walce Niemkę Annę Wagner.
Gratulujemy sukcesu Beacie, trenerowi Przemysławowi Matyjaszkowi, kolegom i koleżankom klubowym, którzy pomagali w przygotowaniach oraz całej reszcie zaangażowanych „Czarnych” bo to sukces całego naszego klubu!!!!!!!

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

Mini Miners Camp- 6-7.10.2023

Mini Miners Camp- 6-7.10.2023

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Kolejną Edycję Mini Miners Camp, Który odbędzie się 06-08.10.2023r. w siedzibie naszego klubu. Camp jest przeznaczony dla zawodników z...

International Judo Tour Final – Brno 2023

International Judo Tour Final – Brno 2023

W miniony weekend odbyły się ostatnie zawody z cyklu International Judo Tour.  Pierwszy turniej odbył się w Pradze następnie w Rybniku, Bańskiej Bystrzycy oraz Finał w Brnie. ...