Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo wracają do Bytomia

mar 4, 2014 | Aktualności

Już po raz trzeci czołowi akademiccy judodzy Polski spotkają się na matach Górniczego Klubu Sportowego „Czarni” podczas Akademickich Mistrzostw Polski. Zawody odbędą się w dniach 22-23 marca.

Tegoroczna edycja przeprowadzona zostanie według nowej formuły – po raz pierwszy zawody finałowe nie zostaną poprzedzone eliminacjami. W Bytomiu spodziewamy się zatem ponad 300 uczestników, a pośród nich znanych z aren międzynarodowych zawodników. Mistrzostwa przeprowadzone zostaną w 7 kategoriach wagowych pań i 7 wagach męskich. Prowadzone będą ponadto klasyfikacje generalna oraz w typach uczelni.

Patronat honorowy nad imprezą objęli Prezydent Miasta Bytom Damian Bartyla, Prezes Polskiego Związku Judo Wiesław Błach oraz Prezes Śląskiego Związku Judo Przemysław Matyjaszek. Organizację Mistrzostw wspiera Decathlon.

Dzięki współpracy z partnerami medialnymi, mistrzostwa śledzić będą mogli nie tylko kibice zgromadzeni w miejscu zawodów, ale także cała sportowa Polska.
Wstęp na arenę zmagań jest darmowy, walki rozpoczynają się o godz. 10:00. Zapraszamy wszystkich amatorów sportów walki (i nie tylko) do przeżycia z nami tego wyjątkowego widowiska.

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus