Przekaż 1,5% podatku

Kołobrzeg 2013

sie 12, 2013 | Aktualności

Właśnie wróciliśmy cali, zdrowi i myślę, że zadowoleni ze zgrupowania w Kołobrzegu. Trenerzy Urszula Bożek, Andrzej Pisko, Bartłomiej Grabowski i Piotr Wicher bardzo dobrze ocenili zaangażowanie i postawę zawodników podczas treningów zarówno ogólnorozwojowych jak i na macie. Jeżeli chodzi o zachowanie i dyscyplinę to różnie z tym bywało. Podczas zgrupowania oprócz programowych zajęć były prowadzone konkursy sportowe i konkurs czystości.

W konkursie czystości zwyciężył pokój nr 233 w składzie: Marat Bożek, Dominika Gawlikowska i Julia Kowalska drugie miejsce zajęli chłopcy z pokoju 308 w składzie: Ślęzak Oskar, Rychter Szymon i Szymon Wróblewski. W konkursie czystości rywalizacja była bardzo zacięta i w pozostałych pokojach również panował względny ład i porządek.

W konkursie sportowym – sprawnościowym gdzie rywalizowano w grupach przez okres całego zgrupowania / konkursy były rozgrywane po kolacji/ z dużą przewagą zwyciężyła grupa pod przewodnictwem Dawida Gabrysia w składzie Łukasz Wigant, Zuzanna Piątek, Adam Nowotyski i Bartłomiej Książczyk.
II miejsce drużyna nr 1 Ewelina Toja, Kamil Firlajczyk, Amelia Klop, Magda Książczyk a kapitanem była Anna Kowalczyk .
III miejsca zajęły drużyny 2 i 3 w składzie:
Drużyna 2 Kapitan Marta Bożek, Igor Wachowski, Julia Kowalska, Karolina Zatoń i Dominika Gawlikowska
Drużyna 3 Kapitan Filip Grela, Łukasz Banaszczak, Dominika Makosz, Tymon Gądzik i Szymon Wróblewski.

Specjalne nagrody za wzorowa postawę i zachowanie podczas całego zgrupowania otrzymali:

  • Emilka Wołkowicz /AZS Gliwice/ – najmłodsza zawodniczka na zgrupowaniu
  • Szymon Wróblewski „Czarni” Bytom – najmłodszy zawodnik na zgrupowaniu
  • Dawid Gabryś UKS „Dwójka Tarnowskie Góry” – kapitan drużyny, która zajęła I miejsce i wyróżniający się zawodnik zgrupowania
  • Marta Bożek UKS „Ippon” Tychy – najbardziej utytułowana i wyróżniająca się zawodniczka zgrupowania.

W imieniu własnym oraz pozostałych trenerów dziękuję młodzieży i dzieciom uczestniczącym w zgrupowaniu za wspólnie, mile spędzony czas a trenerom za współpracę i pomoc w przeprowadzeniu tej akcji.

W załączniku zdjęcia ze zgrupowania. [LINK DO PONAD 1000 ZDJĘĆ]
(zdjęcia pozostaną na serwerze do pobrania do końca września 2013 r.)

Życzę miłego oglądania.
Piotr Wicher

Nadchodzące wydarzenia

Zbliżające się wydarzenia

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Ziutek Funny Judo Cup

Otwarte Mistrzostwa Bytomia

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus
Loading...