Foto: Krzysztof Kadis

Podsumowanie sportowego roku 2012

sty 17, 2013 | Aktualności

Jak co roku tradycyjnie krótkim przemówieniem Prezesa Klubu rozpoczęło się podsumowanie wyników sportowych i całokształtu działalności „Czarnych”.
Po krótkiej zapowiedzi na matę wkroczył nasz najlepszy zawodnik 2012 roku Paweł Zagrodnik – zdobywca 5 miejsca na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie.
Razem z Marcinem Wydrzyńskim zaprezentował nam Paweł kilka rzutów którymi torował sobie drogę w olimpijskich potyczkach.

Tuż po pokazie judo wystąpiła Grupa „Shogun Kru ” z Mysłowic z klubu sztuk i sportów walki Shogun.
Połączeni tańca i sztuk walki przy muzyce wzbudziło szerokie zainteresowanie i podziw zgromadzonej publiczności.

Miłą niespodzianką były występy artystyczne dzieci, które trenując judo w „Czarnych” mają jeszcze inną pasję którą rozwijają.
Swoimi umiejętnościami w grze na instrumentach pochwalili się: Dorian Markusik, Grzegorz Marcinowski, Jan Zaczyński i Jeremi Jasiński.

Po krótkiej części artystyczne rozpoczęła się uroczystość wyróżniania najlepszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Osoby wyróżnione w kategorii dzieci:Dyjas Michał, Bujoczek Jakub, Kubica Konrad, Dyr Dorian, Cieślar Michał, Kostenko Artur, Kowalski Fabian, Gawkowski Jan, Kropska Natalia, Walczyk Wiktoria.

Kategoria Młodzicy/Młodziczki: Grychnik Wojciech, Salisz Mateusz, Kaczor Kacper, Gemza Łukasz, Knap Paweł, Grodecki Artur, Gołąb Justyna, Drzymała Paweł, Jakubek Paweł, Czekała Michał.

Kategoria juniorzy i juniorki młodsze:Patryk Walczyk, Klaudia Kabata, Paweł Kurtyka, Szymon Skórka, Paulina Dziopa, Dominik Majowski, Daria Tyman, Mikołaj Górski, Dorian Kalus, Magdalena Porembska, Agnieszka Ukuś, Mateusz Koźlik, Mariusz Salisz, Wojciech Pasek, Jakub Majder, Dawid Misztal, Maciej Padoł.

Kategoria Juniorzy i Juniorki: Kłoczko Grzegorz, Słabiak Grzegorz, Borowicz Paweł, Gwóźdź Sebastian.

Kategoria młodzieżowców i seniorów/seniorek:Zagrodnik Paweł, Wojnarowicz Janusz, Krawczyk Robert, Konieczny Ewa, Pacut Beata, Wieczorek Grzegorz, Golus Łukasz, Wydrzyński Marcin, Partyka Marcin, Rycak Monika, Lniany Sonia, Nowak Alicja, Grabowski Kamil, Grabowski Bartłomiej, Kwiatkowski Tomasz, Bahjat Qaddourah.

Trenerzy wszystkich grup wiekowych ćwiczących w klubie: Zenon Mościński, Przemysław Matyjaszek, Marek Słyk, Eugeniusz Misztal, Piotr Wicher, Piotr Golus, Krzysztof Gadacz, Wiesław Czekaj, Bartosz Rzemieniecki,Stanisław Fiedeń, Bartłomiej Grabowski,Radosław
Gajdamakin.

I ostatnia grupa ale wkładająca chyba najwięcej pracy w działanie klubu czyli pracownicy biurowi: Piotr Wicher, Stanisława Radojewska, Anna Krok, Anna Wichrowska, Wiesław Pabich.

Dodatkowo na koniec chcieliśmy specjalnie podziękować i jeszcze raz wyróżnić niektóre firmy które wspierają działalność klubu:

  • Firma „Sponsor” i „Sponsor Plus” Prezes Pan Krzysztof Gajos
  • Firma „Elgra” Prezes Pani Marzena Gawkowska
  • Firma „Luni-Cars” Prezes Pani Barbara Łuniewska
  • Firma „Domat” Pan Andrzej Pisko
  • Firma Drukarnia „Okay” Pani Marzena i Artur Janiszewscy
  • Firma „Nauka Jazdy” Pan Jacek Michalski
  • Firma P.H.U. SALVEO S.C. Pan Michał Skupiński

Jeszcze raz dziękujemy za trud wniesiony w działalność klubu: i sportową i każdą inną.
Gratulujemy i życzymy aby rok 2013 był jeszcze bardziej obfity w sukcesy.

Zdjęcia opublikowane dzieki uprzejmosci Pana Krzysztofa Kadisa.

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności