P5120172

Kwalifikacje do OOM

cze 19, 2012 | Aktualności

Po drugim turnieju, który odbył się w ostatnią sobotę w Bytomiu kwalifikacje do OOM Juniorów Mł. i Juniorek Mł. z regionu IV uzyskali:

Po drugim turnieju, który odbył się w ostatnią sobotę w Bytomiu kwalifikacje do OOM Juniorów Mł. i Juniorek Mł. z regionu IV uzyskali:

Chłopcy

Kat. wagowa 46 kg (4 kwalifikacje)
1. Walczyk Patryk Czarni Bytom
2. Lewandowski Adrian AZS Gliwice
3. Karaś Bartosz Wisła Kraków
4. Nowak Patryk KJ Koka Jastrzębie
Rezerwa:
1. Kułaga Filip PM Tarnów
2. Piotrowski Mateusz Czarni Bytom

Kat. wagowa 50 kg (6 kwalifikacji)
1. Kołaczyk Konrad UKS 2 Rydułtowy
2. Ślusarski Patryk AZS Gliwice
3. Salisz Mariusz Czarni Bytom
4. Szczepaniuk Wojciech PM Katowice
5. Wilk Maciej UKS Millenium Rzeszów
6. Padoł Maciej Czarni Bytom
Rezerwa:
1. Skrzat Rafał UKS Millenium
2. Betlejewski Oliwer AZS Gliwice

Kat. wagowa 55 kg (6 kwalifikacji)
1. Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom
2. Ferenc Łukasz UKS 2 Rydułtowy
3. Zykubek Dawid KJ Koka Jastrzębie
4. Pękala Dawid UKS Pisarzowice
5. Burzyk Oskar Czarni Bytom
6. Kamiński Grzegorz Żak Kielce
Rezerwa:
1. Stodolak Paweł UKS 15 Krosno
2. Grzywacz Dominik KJ Koka Jastrzębie

Kat. wagowa 60 kg (8 kwalifikacji)
1. Wawrzyczek Paweł UKJ Czechowice – Dziedzice
2. Kurtyka Paweł Czarni Bytom
3. Kowalski Maciej UKS 2 Rydułtowy
4. Borówka Maciej Czarni Bytom
5. Krakowski Maciej PM Tarnów
6. Kurczyk Piotr Czarni Bytom
7. Rosijski Dawid Czarni Bytom
8. Zięba Piotr UMKS Ostrowia
Rezerwa:
1. Aksamit Tomasz PM Tarnów
2. Muchewicz Kamil UKJ Czechowice – Dziedzice

Kat. wagowa 66 Kg (10 kwalifikacji)
1. Skórka Szymon Czarni Bytom
2. Sordyl Mateusz Grot Kraków
3. Tylek Sebastian Jordan Kraków
4. Lipa Arkadiusz MOSiR Cieszyn
5. Kubicki Patryk ASZ Gliwice
6. Borowski Paweł Polonia Rybnik
7. Legień Oskar Czarni Bytom
8. Cziba Szymon Czarni Bytom
9. Wróbel Korneliusz UKS Pisarzowice
10. Biel Adrian UKS Pisarzowice
Rezerwa:
1. Łukasik Filip Jordan Kraków
2. Zagora Piotr SS Dąb Dębowiec

Kat. wagowa 73 kg (5 kwalifikacji)
1. Woźniak Szymon Grot Kraków
2. Pękala Miłosz PM Tarnów
3. Bujoczek Paweł Czarni Bytom
4. TomalaWojciech UKJ Czechowice Dziedzice
5. Słodyczka Grzegorz Jamabushi Zakopane
Rezerwa:
1. Mastalerz Łukarz LKS Simoradz
2. Więcek Jakub MOSiR Bochnia

Kat. wagowa 81 kg (6 kwalifikacji)
1. Głowacki Michał AZS Gliwice
2. Kejza Daniel Polonia Rybnik
3. Wawrzyniak Dominik Czarni Bytom
4. Jagiełło Michał Czarni Bytom
5. Kawczyk Krzysztof Czarni Bytom
6. Grzegorzek Mikołaj Gwardia Bielsko Biała
Rezerwa:
1. Andrychów Bartłomiej UMKS Ostrowia
2. Pawlus Konrad UKS 48 Cząstochowa

Kat. wagowa 90 kg (6 kwalifikacji)
1. Koźlik Mateusz Czarni Bytom
2. Pasek Wojciech Czarni Bytom
3. Michałek Piotr Czarni Bytom
4. Górecki Dawid Polonia Rybnik
5. Szczurowski Kacper AZS Gliwice
6. Wiśniewski Krzysztof UKS Ippon Tychy
Rezerwa:
1. Płaczek Piotr Ahinsa Tarnowskie Góry

Kat. wagowa +90 kg (5 kwalifikacji)
1. Kubica Ryszard SS Dąb Dębowiec
2. Lubiński Marcin ASZ Gliwice
3. Majowski Dominik UKS 2 Tarnowskie Góry
4. Górski Mikołaj Czarni Bytom
5. Stuchlik Mateusz Czarni Bytom
Rezerwa:
1. Wicher Olaf Czarni Bytom
2. Misztal Dawid Czarni Bytom

Dziewczęta

Kat. wagowa 40 kg (2 kwalifikacje)
1. Nowicka Dominika MOSiR Mysłowice
2. Nowak Klaudia LKS Siemoradz
Rezerwa:
1. Piotrowska Nicola Czarni Bytom

Kat. wagowa 44 kg (3 kwalifikacji)
1. Bobilewicz Karolina Wisła Kraków
2. Klabecka Julia MOSiR Cieszyn
3. Górnik Patrycja KJ Koka Jastrzębie
Rezerwa:
1. Karkoszka Monika KJ Koka Jastrzębie
2. Dorabiała Nicola Polonia Rybnik

Kat. wagowa 48 kg (4 kwalifikacji)
1. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
2. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
3. Krawczyk Weronika KJ Koka Jastrzębie
4. Adamczyk Dagmara UKS Judo Wolbrom
Rezerwa:
1. Kazimierczyk Aleksandra UKS MOSiR Jasło
2. Kowalska Ilona MOSiR Bochnia

Kat. wagowa 52 kg (6 kwalifikacji)
1. Kowalczyk Julia KS Polonia Rybnik
2. Lewandowska Alicja AZS Gliwice
3. Szuba- Łata Klaudia UKS Katana Sułkowice
4. Kolaczek Magdalena SS Dąb Dębowiec
5. Komarek Zuzanna KS Polonia Rybnik
6. Mierzwa Kornelia UKS MOSiR Jasło
Rezerwa:
1. Gruszka Dominika Czarni Bytom
2. Kobielska Paulina Gwardia Bielsko – Biała

Kat. wagowa 57 Kg (7 kwalifikacji)
1. Wykupil Marta UKJ Judo Czechowice – Dziedzice
2. Gajdek Karolina MOSiR Cieszyn
3. Porembska Magdalena Czarni Bytom
4. Reczkowska Justyna PM Tarnów
5. Herdzik Vannesa ASZ Gliwice
6. Walotek Mareta KS Budowlani Sosnowiec
7. Witasik Karolina KKS Hejnał Kęty
Rezerwa:
1. Kowalczyk Karolina KS Budowlani Sosnowiec
2. Gawlik Aleksandra KS Budowlani Sosnowiec

Kat. wagowa 63 kg (7 kwalifikacji)
1. Pękala Natalia UKS Sokół Pisarzowice
2. Bień Aleksandra Wisła Kraków
3. Piela Anna Gwardia Bielsko – Biała
4. Włodarczyk Paulina Gwardia Bielsko – Biała
5. Sosnal Gabriela AZS Gliwice
6. Kabata Klaudia Czarni Bytom
7. Matelowska Magdalena TG Sokół Myślenice

Kat. wagowa 70 kg (5 kwalifikacji)
1. Tyman Daria Czarni Bytom
2. Ostenda Karolina UKS Judo Wolbrom
3. Dziopa Paulina Czarni Bytom
4. Giesa Dominika AZS Gliwice
5. Sitko Justyna Budowlani Sosnowiec

Rezerwa:
1. Burtan Monika UKS 25 Sosnowiec

Kat. wagowa +70 kg (2 kwalifikacji)
1. Litwin Dominika PM Katowice
2. Dziurawiec Ilona UKS Wola Rzędzińsdka

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności