8 Medali Mistrzostw Polski Juniorów – Czarni wygrali klasyfikacje generalną!

mar 26, 2024 | Zawody

Mamy Mistrzów Polski Juniorów!

Z ogromną radością i dumą dzielimy się fantastycznymi wieściami z pierwszego dnia Mistrzostw Polski w Judo, które odbywają się w Opolu. Nasze zawodniczki Daniela Badura, Oliwia Kożuch i Julia Bulanda wywalczyły tytuły Mistrzyń Polski! Magda Glubiak oraz Kinga Chmielewska zdobyły srebrne medale!
Kamil Michna, Wiktoria Ślązok oraz Wiktoria Baron wywalczyli na Brązowe medale, demonstrując niezwykłe umiejętności i determinację. Warto zaznaczyć, że nasi zawodnicy, pokazali dlaczego nasz klub jest najlepszy w Polsce – staczając dwa „bratobójcze” pojedynki w bloku finałowym w walce o brązowy medal w kat. -66 kg oraz w finale kat. -57kg

Bartosz Dembski, 7 miejsce

W klasyfikacji drużynowej, nasz klub uplasował się na dominującej 1 pozycji w klasyfikacji generalnej po zawodach z dorobkiem 8 medali, oraz 6 miejsc punktowanych!!!!

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i trzymanie kciuków – zarówno na żywo jak i online!
Gratulujemy naszym sportowcom oraz ich trenerom. Szczególne uznania należą się dla trenera Krzysztofa Gadacza, za 7 medali podopiecznych. Gratulacje.