Wspaniały występ na Ostrawa Judo Open 2024

mar 17, 2024 | Zawody

Ostrawa Judo Open 16-17.03.2024

Nasza drużyna GKS Czarni Bytom przyniosła niezwykłe wyniki z turnieju Ostrawa Judo Open, demonstrując nie tylko talent, ale także determinację i niezłomny duch walki. Chcielibyśmy gorąco pogratulować wszystkim naszym zawodnikom za ich osiągnięcia na macie!

Wyniki w kategorii U14:
2. miejsce: Marta Tylak
3. miejsce: Leon Bryłka
5. miejsca: Nikola Wittig, Amanda Tyńska, Paweł Klim
7. miejsce: Wiktoria Cygan, Paulina Polewka

Wyniki w kategorii U16:
1. miejsce: Michał Małota
3. miejsce: Maja Komander
7. miejsca: Natalia Sobczuk, Aleksandra Kiman, Agata Prymas, Dawid Bąkowicz, Seweryn Goś

Kategoria Senior i Seniorek:
3. miejsce: Kaja Gajdamakin, Patyk Zawidzki
5. miejsca: Dawid Mohylnyi

Nasi zawodnicy nie tylko wykazali się umiejętnościami technicznymi, ale także pokazali niezwykłą pasję i poświęcenie. Każdy z nich zasługuje na najwyższe uznanie za wysiłek i determinację, jaką włożył w ten turniej.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom za ciężką pracę i zaangażowanie, które przyniosły tak wspaniałe rezultaty. Niech te wyniki stanowią motywację do dalszego doskonalenia się i osiągania jeszcze większych sukcesów w przyszłości!

#judobytom 

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus