Nowy Składu Zarządu i Komisji Rewizyjnej na Kadencję 2024-2028

mar 6, 2024 | Ogłoszenia klubowe

W imieniu nowo wybranego Zarządu mamy zaszczyt poinformować, że podczas ostatniego Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego, oprócz wyboru nowego składu zarządu, dokonano również wyboru komisji rewizyjnej na nadchodzącą kadencję 2024-2028. Jesteśmy pełni radości i optymizmu, przedstawiając skład zarządu oraz komisji rewizyjnej:

Skład zarządu:
Prezes: Małgorzata Olimp Wiśniewska
Wiceprezes: Piotr Tomecki
Wiceprezes: Bartłomiej Grabowski
Członek Zarządu: Paweł Zagrodnik
Członek Zarządu: Marek Klimczak
Członek Zarządu: Bartosz Rzemieniecki
Członek Zarządu: Grzegorz Gdula

Skład komisji rewizyjnej:
Dariusz Gutowski
Legień Michał
Lechosław Jacyszyn

Jesteśmy głęboko wdzięczni za okazane nam zaufanie i szansę, którą nam daliście, by prowadzić naszą organizację do nowych sukcesów i rozwoju. Pierwsze posiedzenie zarządu, które miało miejsce tuż po zgromadzeniu, zainicjowało ważne dyskusje i kierunki działania na najbliższe lata.

Pragniemy także serdecznie podziękować nowo wybranej komisji rewizyjnej za gotowość do pełnienia tej ważnej funkcji oraz wszystkim członkom za ich zaangażowanie i wkład w działalność naszej organizacji. Wasze wsparcie i zaangażowanie są dla nas nieocenione.

Z niecierpliwością oczekujemy współpracy z Wami w tej nowej kadencji i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby sprostać powierzonym nam zadaniom i oczekiwaniom.

Na zdjęciu od Prawej strony: Paweł Zagrodnik, Marek Klimczak, Małgorzata Wiśniewska, Piotr Tomecki, Bartłomiej Grabowski, Bartosz Rzemieniecki