Winter Miners Judo Camp 2024 Relacja i Galeria

sty 28, 2024 | Campy, Galeria zdjęć

W miniony weekend mieliśmy przyjemność być świadkami niezwykłego wydarzenia  – Winter Miners Judo Camp 2024. Przez cztery intensywne dni, od 25 do 28 stycznia, ponad 600 judoków z całej Europy oraz z Polski zgromadziło się, by wspólnie trenować, rywalizować i dzielić swoją pasję do judo.

Uczestnicy przybyli z różnych zakątków Europy, w tym z Niemiec, Czech, Słowacji, Słowenii, Estonii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Łotwy, Szkocji, Ukrainy, Hiszpanii, Luksemburgu, Norwegii oraz Litwy. Nie zabrakło także silnej reprezentacji z polskich klubów, co pokazuje rosnącą siłę i popularność judo w naszym kraju. W trakcie campu judocy mieli okazję stoczyć ponad 50 walk w dwóch głównych formach judo: tachi-waza (stójka) i ne-waza (parter). Te emocjonujące pojedynki nie tylko dostarczyły wielu niezapomnianych wrażeń, ale także pozwoliły zawodnikom na wymianę doświadczeń i naukę od siebie nawzajem.

Winter Miners Judo Camp to nie tylko miejsce rywalizacji, ale również integracji i budowania międzynarodowych przyjaźni. Atmosfera campu była pełna entuzjazmu i wzajemnego szacunku, co jest kwintesencją ducha judo.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, trenerom, organizatorom i sponsorom za ich wkład w to niezwykłe wydarzenie. Dzięki Wam Winter Miners Judo Camp 2024 będzie zapamiętany jako jeden z najważniejszych momentów w naszej judo społeczności.

Do zobaczenia na matach.

poniżej fotorelacja z wydarzenia:

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus