10 rocznica odejścia ś.p. Prezesa Józefa Wiśniewskiego

sty 14, 2024 | Wydarzenia klubowe

Drodzy Członkowie Klubu GKS „Czarni” Bytom,

Dzisiaj z głębokim smutkiem i jednocześnie szacunkiem obchodzimy 10. rocznicę odejścia od nas ś.p. Józefa Wiśniewskiego, założyciela i prezesa naszego ukochanego klubu. To był człowiek o wielkim sercu, nieustannie oddany ideałom sportu i rozwoju młodych talentów. Jego dziedzictwo kształtuje naszą codzienność na macie i poza nią.

Dzisiaj wspólnie zanosimy refleksje i wdzięczność za wszystko, co dla nas zbudował. Jego pasja, poświęcenie i determinacja stały się fundamentem naszego klubu. Józef Wiśniewski pozostawił nam dziedzictwo, które nadal kształtuje naszą tożsamość klubową.

W dniu tej szczególnej rocznicy, złączmy się w hołdzie dla Jego pamięci. Niech Józef Wiśniewski pozostanie zawsze z nami na macie i w sercach każdego miłośnika naszego klubu.

Więcej i naszym prezesie możecie przeczytać w zakładce –> https://judobytom.pl/jozef-wisniewski-tworca-bytomskiego-judo/

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus