GKS Czarni Bytom najlepszym klubem w Polsce w 2023 roku

gru 22, 2023 | Aktualności, Wydarzenia klubowe, Zawody

Z nieukrywanym entuzjazmem ogłaszamy, że nasz klub zdobył pierwsze miejsce w klasyfikacji judo kobiet oraz drugie miejsce w rywalizacji judo kobiet w ramach współzawodnictwa sportu młodzieżowego w Polsce. Z imponującą sumą 367.87 punktów, zajęliśmy prestiżowe pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej judo w sporcie młodzieżowym w 2023. Ponadto, wśród wszystkich dyscyplin sportowych uczestniczących w rywalizacji Sportu Młodzieżowego w 2023 roku, nasz klub osiągnął znakomite 47. miejsce spośród prawie 4 tysięcy klubów z całego kraju.

Szczegółowe statystyki dostępne są na stronie Instytutu Sportu – Państwowego Instytutu Badawczego: https://ssm.insp.waw.pl/klasyfikacja-klubow.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do naszych sukcesów. Szczególną wdzięczność wyrażamy wobec firmy Sponsor Plus i jej pracowników za ich nieocenione wsparcie i zaangażowanie, które znacząco przyczyniły się do naszych osiągnięć.

Wyrazy uznania kierujemy również do Miasta Bytom i OSiR Bytom za ich kluczowy wkład w rozwój naszych zawodników.

Specjalne podziękowania należą się firmom PEC Bytom, Abisal – HMS, Lemar Systemy wentylacji i klimatyzacji, Technik – za ich wsparcie i wkład w nasze sukcesy.

Dziękujemy również naszym zaprzyjaźnionym szkołom, które odegrały ważną rolę w harmonijnym rozwoju naszych zawodników.

Bez Waszego wsparcia nie osiągnęlibyśmy tego, co osiągnęliśmy. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą formę pomocy, która przyczyniła się do naszego rozwoju i sukcesów. Razem tworzymy wyjątkową społeczność, nieustannie dążącą do doskonałości.

Dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie nas w drodze do wyższych celów!

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus