Japonia

lis 21, 2023 | Aktualności

W dniach 25.10-9.11.23 grupa juniorów GKS Czarni Bytom przebywała na zgrupowaniu w Japonii. W czasie dwutygodniowego zgrupowania Nasi zawodnicy mieli okazję trenować na Uniwersytetach Kokushikan i Katsura oraz liceum sławnego Uniwersytetu Tokai.
Światowy dzień Judo, a zarazem urodziny Jigoro Kano spędziliśmy na macie Kodokanu. Legendarnego miejsca dla wszystkich Judoków. To był niesamowity czas. Zawodnicy udowodnili swoją postawą, że są gotowi na trening w każdym miejscu na świecie i przyszłość należy do nich. Do Japonii z pewnością wrócimy a ogromna ilość walk z pewnością zaowocuje na wiosnę.
Zawodnicy serdecznie dziękują Pani Prezes Małgorzacie Wilk – Wiśniewskiej oraz klubowi GKS Czarni Bytom za możliwość wyjazdu i wsparcie finansowe, Trenerowi Kotaro Sasaki za pomoc w organizacji spraw treningowych w Tokyo. Podziękowania również dla biura podróży Amalfi Travel za bezinteresowną pomoc w logistyce związanej z zakupem biletów oraz trenerowi Krzysztofowi Gadaczowi za organizację wyjazdu i pomoc w jego finansowaniu . Na koniec wielkie podziękowania dla najlepszych rodziców za zaufanie, gotowość do współpracy i gotowość do wspierania swoich wyjątkowych dzieciaków.
Wspaniałe doświadczenie i kolejny krok do olimpijskiego marzenia za Nami.

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus