66 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek- Warszawa 2022

paź 23, 2022 | Aktualności, Ogłoszenia klubowe, Zawody

Mistrzostwa Polski Seniorów to najwyższy rangą turniej w Polsce. Każdy zawodnik chce wypaść na nim najlepiej jak się da.
Nasz skład seniorski oraz juniorski zasiliły również kadetki.
Wiktoria Ślązok (-48kg), która podobnie jak rok temu wywalczyła brązowy medal oraz debiutująca na Mistrzostwach Polski Seniorów Julia Bulanda (-57kg), ta zaś wywalczyła V miejsce.

Tytułem Mistrza Polski w kategorii wagowej -78kg może pochwalić się Paulina Dziopa, która w walce finałowej wygrała z zawodniczką z klubu SGKS Wybrzeże Gdańsk. O włos od tego tytułu był Paweł Drzymał (-81kg) . Pierwszy Medal z Mistrzostw Polski Seniorów wywalczył w pięknym stylu Patryk Walczyk (III miejsce), również w kategorii -81kg. Brązowym Medalistą Mistrzostw Polski został również Patryk Łoziak w kategorii -60kg.

Pozostałym zawodnikom udało się zająć następujące miejsca:
V miejsce
Martyna Nolewajka +78kg

VII miejsce
Martyna Glubiak -63kg
Bolesław Flejma -73kg

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników, brawa za postawę i ciężką pracę. Gratulacje również dla trenerów prowadzących: Marek Słyk, Piotr Sadowski, Eugeniusz Misztal, Krzysztof Gadacz.