Przygotowania do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

kwi 16, 2022 | Aktualności, Ogłoszenia klubowe

W dniach 14-16 kwietnia zawodnicy zakwalifikowani do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz młodzicy będący w Kadrze Wojewódzkiej wzięli udział w 3 dniowym zgrupowaniu, które miało na celu przygotować zawodników ze Śląska technicznie od OOM oraz stoczyć duża ilość walk sparingowych.

Pod okiem Przemysława Matyjaszka przez 3 dni szlifowali umiejętności taktyczne w stójce i parterze oraz stoczyli kilkadziesiąt walk sparingowych. Teraz czas na optymalizację formy i już 27 kwietnia ekipa pod wodzą Krzysztofa Gadacza i Eugeniusza Misztala melduje się w Białymstoku na OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY !!!

Trzymajcie kciuki !!

Ostatnie aktualności

NOC SYLWESTROWA W NASZYM KLUBIE

NOC SYLWESTROWA W NASZYM KLUBIE

W tym roku, po raz kolejny w naszym klubie odbędzie się zabawa sylwestrowa ! Nie wiesz gdzie spędzić wspaniałego, niezapomnianego sylwestra? Nasza odpowiedź to sylwester z GKS...

Ziutek Funny Judo Cup – Santa Claus Edition

Ziutek Funny Judo Cup – Santa Claus Edition

Zapraszamy na kolejną edycję zawodów dla dzieci - Ziutek Funny Judo Cup - Santa Claus Edition. Jest to już piąta edycja naszych zawodów! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was nowe...