Przekaż 1,5% podatku

Przygotowania do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

kwi 16, 2022 | Aktualności, Ogłoszenia klubowe

W dniach 14-16 kwietnia zawodnicy zakwalifikowani do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz młodzicy będący w Kadrze Wojewódzkiej wzięli udział w 3 dniowym zgrupowaniu, które miało na celu przygotować zawodników ze Śląska technicznie od OOM oraz stoczyć duża ilość walk sparingowych.

Pod okiem Przemysława Matyjaszka przez 3 dni szlifowali umiejętności taktyczne w stójce i parterze oraz stoczyli kilkadziesiąt walk sparingowych. Teraz czas na optymalizację formy i już 27 kwietnia ekipa pod wodzą Krzysztofa Gadacza i Eugeniusza Misztala melduje się w Białymstoku na OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY !!!

Trzymajcie kciuki !!

Nadchodzące wydarzenia

Zbliżające się wydarzenia

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Ziutek Funny Judo Cup

Otwarte Mistrzostwa Bytomia

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus
Loading...