Rekordowa kwota: Dzień Dziecka 2021

cze 17, 2021 | Aktualności

Górniczy Klub Sportowy „Czarni” Bytom po raz IX był organizatorem Dnia Dziecka, który był połączony z akcją charytatywną „Dzieci pomagają dzieciom – stawiamy Łukasza na nogi”.

W tym roku akcja miała szczególny charakter bo zbieraliśmy środki na rehabilitację i leczenie chorego Łukasz – zawodnika judo. Efekty naszej akcji przeszły najśmielsze oczekiwania. Udało nam się zebrać ponad 26 tysięcy złotych. To najwyższa kwota jaką zebraliśmy do tej pory.

Rekordowa kwota zebrana podczas akcji, to efekt zaangażowania naszej „rodziny” judo, Urzędu Miasta, bytomskich klubów sportowych, oraz naszej lokalnej bytomskiej społeczności. Znowu możemy powiedzieć cytując słowa Prezydenta Bytomia, że sport to nie tylko wspaniała życiowa przygoda, rywalizacja, ale piękne wartości, takie jak fair play, solidarność drużynowa, współodpowiedzialność, a gdy trzeba – gotowość do niesienia pomocy”.  SPOST ŁĄCZY LUDZI !!!

Składamy bardzo serdeczne podziękowania dla WSZYSTKICH osób, które przyczyniły się do zorganizowania oraz popularyzacji akcji, a które ciężko będzie wyliczyć żeby kogoś nie pominąć. 

Specjalne podziękowania dla naszych WSPANIAŁYCH RODZICÓW, trenerów, zawodnikowi, pracowników oraz Pań z Przedszkola 21 „ Niezapominajka” i Przedszkola Miejskiego nr 59.  Dziękujemy SPONSOROM, fundatorom przedmiotów na licytację, Urzędowi Miejskiemu w Bytomiu, Straży Pożarnej z Bytomia, bytomskiej Policji, PCK oddział Bytom, Jednostce Wojskowej w Bytomiu, łucznikom z „Czarnej”,  Bytomskiej hokejowej Polonii, wolontariuszom obsługującym stanowiska dla dzieci i  motocyklistom z Andrzejem na czele oraz pozostałym, których nie wymieniłem, za co bardzo serdecznie przepraszamy.

Dziękujemy za opiekę medialną Życiu Bytomskiemu, Radiu Piekary, TVP 3 Katowice oraz portalowi judoinfo.pl.

Dziękujemy przede wszystkim naszym najmłodszym dzieciom, które tak licznie uczestniczyły w naszej akcji wraz z rodzicami nie pozostając obojętnymi na los swojego  starszego kolegi Łukasza.

Relacje z naszej imprezy:

Wkrótce, dzięki uprzejmości uczniom Technikum nr 4 w Bytomiu ukaże się krótka relacja z naszej imprezy.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE I ZAPRASZAMY ZA ROK.

– Urząd Miejski o naszej akcji:

https://www.bytom.pl/aktualnosci/index/Festyn-u-bytomskich-judokow/idn:35120

źródło: https://www.facebook.com/bytom.miasto

 

 

 

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus