Dzień Dziecka 2019

maj 27, 2019 | Aktualności

Górniczy Klub Sportowy „Czarni” Bytom po raz VIII był organizatorem Dnia Dziecka połączonego z akcją charytatywną „Dzieci pomagają dzieciom”.
Udało nam się zebrać ponad 16 tysięcy złotych, to najwyższa kwota jaką zebraliśmy do tej pory. Rekordowa kwota zebrana podczas akcji, to efekt zaangażowania naszej „rodziny” judo, Urzędu Miasta, bytomskich klubów sportowych oraz naszej lokalnej bytomskiej społeczności.

Znowu możemy powiedzieć cytując słowa Prezydenta Bytomia, że „sport to nie tylko wspaniała życiowa przygoda, rywalizacja, ale piękne wartości, takie jak fair play, solidarność drużynowa, współodpowiedzialność, a gdy trzeba- gotowość do niesienia pomocy”.

Składamy bardzo serdeczne podziękowania dla WSZYSTKICH osób, które przyczyniły się do zorganizowania oraz popularyzacji akcji, a które ciężko będzie wyliczyć żeby kogoś nie pominąć.

Specjalne podziękowania dla naszych WSPANIAŁYCH RODZICÓW, trenerów, zawodników, „mastersów”, Pani trener z MOS Będzin Joli, pracowników oraz Pań z Przedszkola 21 „ Niezapominajka” i Przedszkola Miejskiego nr 59. Dziękujemy SPONSOROM, fundatorom przedmiotów na licytację, Urzędowi Miejskiemu w Bytomiu, Straży Pożarnej z Bytomia, bytomskiej Policji, PCK oddział Bytom, Jednostce Wojskowej w Bytomiu, łucznikom z „Czarnej” Strzały, Kasjanowi z Bytomskiej hokejowej Polonii, Hegemon Akademia Rugby Bytom i motocyklistom z Andrzejem na czele oraz pozostałym, których nie wymieniłem, za co serdecznie przepraszam.

Dziękujemy za opiekę medialną Życiu Bytomskiemu, Radiu Piekary, TVP 3 Katowice oraz portalowi judoinfo.pl.

Dziękujemy przede wszystkim naszym najmłodszym dzieciom, które tak licznie uczestniczyły w naszej akcji wraz z rodzicami nie pozostając obojętnymi na los swojego kolegi Damiana.
Udało nam się zebrać ponad 16 tysięcy złotych i przekazać na leczenie chorego Damiana.

Podziękowania Pani Barbary Ługowskiej

Podziękowania

Relacje z naszej imprezy:

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE I ZAPRASZAMY ZA ROK.

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus