Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dla Dzieci „Poznajemy sąsiadów”

gru 4, 2017 | Aktualności

Ponad 160 judoków i judoczek rywalizowało 2 grudnia w Otwartych Mistrzostwach Bytomia w Judo dla Dzieci pod hasłem „Poznajemy sąsiadów” zorganizowanych przez GKS „Czarni” Bytom przy udziale Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Miasta Bytomia. Była to zarazem czwarta i ostatnia runda tych zawodów.  Zgodnie z oczekiwaniami w zawodach uczestniczyło ponad 160 młodych judoków z Czech oraz sąsiednich województw: dolnośląskiego, małopolskiego, opolskiego i mazowieckiego. W mistrzostwach wzięły udział dzieci z roczników 2005 – 2008. , Walki były bardzo zacięte, bo dzięki wsparciu finansowym MSiT młodzi judocy i judoczki walczyli o specjalnie przygotowane na tę okazję medale, puchary i dyplomy. Walki stały na wysokim poziomie.

Organizatorzy przygotowali w dniu 3.12.2017 specjalny trening dla wszystkich chętnych zawodniczek i zawodników, którzy uczestniczyli w zawodach. Trening był prowadzony przez wybitnego sportowca, Przemysława Matyjaszka, medalistę Mistrzostw Europy, V zawodnika Mistrzostw Świata w Kairze, olimpijczyka Ateny 2004 i Pekin 2008. / V miejsce/. Przemkowi asystowali trenerzy klubowi Łukasz Golus, aktualny srebrny medalista Mistrzostw Polski, Roman Druzic, Stanisław Fiedeń, Marcin Łuczuk, oraz trenerzy z zaprzyjaźnionych klubów Marcin Konieczny i Michał Słania. Trening cieszył się dużym powodzeniem zarówno wśród uczestników jak i ich rodziców. GKS „Czarni” Bytom zamierza kontynuować tą formę treningów w przyszłości ze względu na duże zainteresowanie oraz zaprezentowane i przekazane wartości sportowe i fair play przez naszego Mistrza.

Poniżej:
Zdjęcia z imprezy oraz informacja umieszczona przez Urząd Miejski w Bytomiu.
http://www.bytom.pl/sobota-na-macie23

Film z treningu z Mistrzem został umieszczony na facebook – GKS Czarni Bytom

Jeżeli są uwagi do rankingu i wyników prosimy o kontakt do dnia 10.12.2017 na nr telefonu 695309302 lub poczta@judobytom.pl
Ostateczna lista osób nagrodzonych zostanie podane po 10.12.2017

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus