Przekaż 1,5% podatku

Kolejny sukces zawodniczki „Czarnych”

lip 13, 2017 | Aktualności

W zakończonym Pucharze Europy Juniorów w Gdyni w niedzielę nasza zawodniczka Paulina Dziopa zdobyła brązowy medal. Paulina pokonała w pierwszej walce zawodniczkę z Niemiec A. Peric następnie Kanadyjkę K. Rotter. W walce półfinałowej musiała uznać wyższość P. Sampaio z Portugalii, a w walce o trzecie miejsce pokonała A. Matejckova z Czech.

Gratulacje!!!

zdjęcie Facebook: Paulina Dziopa

Nadchodzące wydarzenia

Zbliżające się wydarzenia

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Ziutek Funny Judo Cup

Otwarte Mistrzostwa Bytomia

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus
Loading...