Co będziemy licytować podczas „Dzieci Dzieciom”

maj 19, 2017 | Aktualności

Na naszą akcję charytatywną połączoną z dniem dziecka mamy wiele różnych pamiątek do wylicytowania. Poniżej będziemy umieszczać artykuły, Zaglądajcie tutaj oraz na profil Facebooka naszego klubu.

 1. Koszulka Mistrza Świata w kolarstwie Michała Kwiatkowskiego, więcej info o Sportowym Mistrzu pod linkiem https://pl.wikipedia.org/wiki/Michał_Kwiatkowski_(kolarz)
 2. Album wydany z okazji Igrzysk Olimpijskich w Rio a w nim podpisy Polskiej Reprezentacji judo oraz podpisy medalistów oraz uczestników poprzednich Igrzysk Olimpijskich.
 3. Coś dla prawdziwego fana i kibica – Buty meczowe z autografem Roberta Lewandowskiego
 4. piłka z autografem Kuby Błaszczykowskiego
 5. ,

 6. Koszulka z autografem gwiazdy KSW Mamed Khalidov
 7. Specjalna koperta podpisana przez dwukrotnego ZŁOTEGO MEDALISTĘ OLIMPIJSKIEGO Waldemara Legienia w 1989 roku-wartość – bezcenne zarówno dla sportowca kibica jak i filatelisty 2 sztuki – każda będzie licytowana oddzielnie!!!!!
 8. wydanie specjalne książki „50 Lat Bytomskiego Judo” wraz z oryginalnymi autografami.
 9. Obrazy akrylowe na płótnie. Malarki, Pani Wałasiak z Piekarach Śląskich.
 10. koszulka z autografem Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego – zawodnika KSW
 11. Licytacja- przejażdżka na różnych motocyklach między innymi na Suzuki Hayabusa, Motocykl Suzuki GSX 1300R wielokrotnie uznawany za najszybszy seryjny motocykl świata. Nazwa „Hayabusa” pochodzi od japońskiego określenia najszybszego zwierzęcia świata –Sokoła Wędrownego. Jeden z użytkowników (Andrzej- judoka) przejechał z Bytomia … Francję, Hiszpanię, Giblartar, Portugalię i spowrotem do Bytomia do Czarnych Bytom w 18 dni pokonując 14 tyś km.
 12. Książka „Judo nie tylko dla Dzieci” z autografami autorów.
 13. Drugi historyczny już numer gazety JUDO wydawanej w latach 90, wyszły tylko trzy numery. W tym egzemplarzu autografy, między innymi …. .

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności