received_808819485912393

Złoto Kacpra Kaczora.

lut 13, 2016 | Aktualności

Pod wodzą trenera Marka Słyka dwójka naszych reprezentantów wywalczyła medale w dniu dzisiejszym na Pucharze Europy Kadetów w hiszpańskiej Fueingirola.
Po złoto sięgnął w kategorii -66 kg Kacper Kaczor pokonując kolejno w drodze do zwycięstwa w turnieju Estończyka Perelsten Markus, Brytyjczyka Elliotta Matthew,Hiszpana Callejas Sanchez Juan, Hiszpana Pena Insausti Javier oraz w finale Brytyjczyka Aldridge Jacob.
Brąz w 52 kg wywalczyła Natalia Kropska ulegając tylko zwyciężczyni tej kategorii Włoszce Lentini Ludovica ale po drodze odprawiła do szatni: Hiszpankę De Oliveira Ramiro Michelle Beirao, Brytyjkę Marsh Kirsty, Włoszkę Monaco Ylenia oraz Brytyjkę Javadian Yasmin.
Gratulujemy bardzo udanego występu!!!!!!

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

International Judo Tour Final – Brno 2023

International Judo Tour Final – Brno 2023

W miniony weekend odbyły się ostatnie zawody z cyklu International Judo Tour.  Pierwszy turniej odbył się w Pradze następnie w Rybniku, Bańskiej Bystrzycy oraz Finał w Brnie. ...

Kraków Judo Open 2023

Kraków Judo Open 2023

W pierwszy weekend września nasi zawodnicy mieli okazję sprawdzić się na krakowskich matach. Cieszymy się ogromnie z ich zwycięstw na turnieju Cracow Judo Open 2023! Drużyna dała...