20150103_113513

Już wystartowali!!!!

sty 4, 2015 | Aktualności

Już wystartowali!!!!! Czwórka naszych zawodników:Paweł Kurtyka, Paweł Drzymał, Patryka Walczyk, Patryk Łoziak wraz z trenerem Markiem Słykiem od 2 stycznia uczestniczą w Campie w austriackim Straswalchen. Przez 5 dni będą uczestniczyć w treningach technicznych i randori w rodzinnym klubie medalisty olimpijskiego, sławy światowego judo Ludwika Paischera.
Dzień później 3 stycznia spora grupa młodzików i juniorów młodszych pod wodzą trenera Grzegorza Czajki weźmie udział w Campie w Elblągu- tutaj także rozpoczynają przygotowania do sezonu nasze seniorki Ewa Konieczny i Arleta Podolak.
Już 8 stycznia Paweł Zagrodnik, Grzegorz Wieczorek i Łukasz Golus wylatują na 3 tygodniowe zgrupowanie do Japonii, a 10-11 stycznia na sali Czarnych będziemy mogli zobaczyć naszych czołowych zawodników w Mistrzostwa Śląska w kategoriach wiekowych Młodzik/czka, junior/ka młodszy i junior/ka (gdzie serdecznie zapraszamy kibiców).

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

International Judo Tour Final – Brno 2023

International Judo Tour Final – Brno 2023

W miniony weekend odbyły się ostatnie zawody z cyklu International Judo Tour.  Pierwszy turniej odbył się w Pradze następnie w Rybniku, Bańskiej Bystrzycy oraz Finał w Brnie. ...

Kraków Judo Open 2023

Kraków Judo Open 2023

W pierwszy weekend września nasi zawodnicy mieli okazję sprawdzić się na krakowskich matach. Cieszymy się ogromnie z ich zwycięstw na turnieju Cracow Judo Open 2023! Drużyna dała...