FullSizeRender

Mistrzostwa Europy Młodzieży U23 – dwa 5 miejsca: Grabowskiego i Pacut.

lis 16, 2014 | Aktualności

Na odbywających się od czwartku do niedzieli we Wrocławiu Mistrzostwach Europy Młodzieży do 23 lat wystąpiła czwórka reprezentantów „Czarnych”.
W kategorii do 57 kg Arleta Podolak i w kategorii do 81 kg Tomasz Kwiatkowski niestety w pierwszej rundzie spotkali się z późniejszymi zwycięzcami tych kategorii ,gdzie przegrana przy braku systemu repasaży zakończyła Ich start na poziomie eliminacji.
Niedziela przyniosła lepsze rezultaty: Beata Pacut -78 kg i Kamil Grabowski+100 kg zdobyli 5 miejsca.
Beata – nasza brązowa medalistka Mistrzostw Świata Juniorek i srebrna medalistka Mistrzostw Europy Juniorek z tego roku niestety nie sięgnęła po 3 medal, którym miała zamknąć tak udany sezon. Zmęczenie po przygotowaniach i startach w w/w imprezach oraz drobne kontuzje, które dokuczały w dniu dzisiejszym miały wyraźny wpływ na niższą formę jaką prezentowała Beata.
Gratulujemy udanego startu i wysokich pozycji.

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

Mini Miners Camp- 6-7.10.2023

Mini Miners Camp- 6-7.10.2023

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Kolejną Edycję Mini Miners Camp, Który odbędzie się 06-08.10.2023r. w siedzibie naszego klubu. Camp jest przeznaczony dla zawodników z...

International Judo Tour Final – Brno 2023

International Judo Tour Final – Brno 2023

W miniony weekend odbyły się ostatnie zawody z cyklu International Judo Tour.  Pierwszy turniej odbył się w Pradze następnie w Rybniku, Bańskiej Bystrzycy oraz Finał w Brnie. ...