Piknik Olimpijski w Parku Śląskim

wrz 5, 2014 | Aktualności

14 września 2014 roku po raz pierwszy w historii, Piknik Olimpijski odbędzie się poza Warszawą! Miejscem 16.
Pikniku będzie Park Śląski w Chorzowie (Duża Łąka). Blisko stu polskich medalistów olimpijskich, Pierre de Coubertin oraz wiele sportowych atrakcji tchnie ducha olimpizmu w uczestników i zaprosi do wspólnej zabawy na olimpijskim poziomie.

16. Piknik Olimpijski, który organizowany przez PKOl wespół z Parkiem Śląskim, chce promować ideę olimpizmu, zdrowy tryb życia, a także zaprezentować szerokiej publiczności naszych wspaniałych medalistów olimpijskich, których we wrześniu spodziewamy się blisko stu! Największe gwiazdy polskiego sportu, które od lat wzbudzają w nas emocje swoimi heroicznymi wyczynami na poszczególnych igrzyskach można spotkać w takiej liczbie tylko na Piknikach Olimpijskich. Impreza ta oferuje jedyną w swoim rodzaju możliwość zdobycia autografu czy też zrobienia popularnego w ostatnim czasie „selfie”. Macie już jakieś z medalistą olimpijskim?
Wielką atrakcją jest szansa zmierzenia się z mistrzem w jednej z dziesiątek konkurencji, które przygotujemy dla naszych uczestników. Możecie stanąć z nimi do rywalizacji. Oni mają to we krwi, więc wygrać nie będzie łatwo, ale liczy się udział.

więcej informacji: http://www.olimpijski.pl/pl/aktualnosci,89/863,piknik-olimpijski-w-parku-slaskim.html

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności