Przekaż 1,5% podatku

Beata Pacut brązową medalistką Pucharu Europy Juniorek we Wrocławiu

lip 20, 2014 | Aktualności

W drugim dniu Pucharu Europy Juniorów i Juniorek we Wrocławiu Beata Pacut po pięknych i widowiskowych walkach wywalczyła trzecie miejsce w kategorii -78kg. W tej samej kategorii wagowej bardzo dobrze w swoim debiucie juniorskim zaprezentowała się Daria Tymann, która wywalczyła 7 miejsce ulegając w repasażach swojej koleżance klubowej Beacie. Na pochwałę zasługuje także inny debiutant Paweł Kurtyka 73 kg, który w ładnym stylu szybko wygrał pierwszą walkę z Białorusinem Sukhadzeyeu Ihar i nieznacznie w drugiej walce przegrał na yuko z Rumunem Szocs Elmer doprowadzając rywala do trzech kar za pasywność(4 kara kończy się przegraną).
Gratulujemy sukcesów!!!!!!!!!

Nadchodzące wydarzenia

Zbliżające się wydarzenia

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Ziutek Funny Judo Cup

Otwarte Mistrzostwa Bytomia

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus
Loading...