GP Budapeszt

cze 22, 2014 | Aktualności

Trzyosobowa drużyna reprezentowała „Czarnych” na Grand Prix w Budapeszcie.
W wadze -60kg Grzegorz Wieczorek w swoim debiucie na tej rangi imprezie trafił w pierwszej rundzie na utytułowanego Gruzina Amirana Papinashvili (późniejszego srebrnego medalistę tej imprezy). Niestety tym razem nie powiodło się Grzegorzowi.
Dwa dni po ceremonii ślubu Ewa już walczyła o kolejne punkty do Igrzysk w Rio. W pierwszej rundzie pokonała Rumunkę Alexandrę Pop, niestety w następnej przegrała z Hiszpanką Julią Figueroa i zakończyła start w zawodach.
Ostatni z trójki reprezentantów Paweł Zagrodnik w pierwszej walce pokonał Serba Llija Ciganovic-a, następnie Rosjanina Anzura Ardanova. Niestety w walce ćwierćfinałowej z Dzmitrim Shershanem z Białorusi wykonał rzut punktowany na yuko z którego przeciwnik przeszedł do dźwigni i Pawłowi pozostały repasaże. Tutaj pokonał reprezentanta Izraela Tala Flickera i w walce o brązowy medal spotkał się z reprezentantem Ukrainy Georgii-m Zantaraia. Tym razem nie udało się sprostać byłemu Mistrzowi Świata i Paweł zakończył zawody na wysokim 5 miejscu.
Tym startem Ewa i Paweł dołożyli kolejne punkty do kwalifikacji olimpijskich.
Gratulujemy!!!!!

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus