Przekaż 1,5% podatku

Pierwsze medale na OOM Oleśnica.

cze 12, 2014 | Aktualności

W pierwszym dniu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozgrywanej w Oleśnicy dwa brązowe medale zdobyły: Paulina Dziopa w kategorii wagowej -70kg i Daria Tymann w kategorii w kategorii +70kg. Serdecznie gratulujemy, a jutro drugi ostatni dzień rywalizacji kobiet. Trzymamy kciuki za resztę kobiecej drużyny.

Nadchodzące wydarzenia

Zbliżające się wydarzenia

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Ziutek Funny Judo Cup

Otwarte Mistrzostwa Bytomia

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus
Loading...