Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji w Povazska Bystrica.

kwi 13, 2014 | Aktualności

W dniu 12.04.2014 odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji Weteranów w Povazska Bystrica. Turniej był licznie i mocno obsadzony przez doświadczonych zawodników z takich krajów jak: Słowacja, Czechy, Serbia, Niemcy, Rumunia, Węgry, Austria oraz Polska. Nasz klub prezentowało 6 zawodników z grupy Masters, którzy po bardzo zaciętych i wyczerpujących walkach zdobyli 4 medale – 3 złote, 1 brązowy. Dwóch zawodników, którzy uczestniczyli pierwszy raz w zawodach rangi Mistrzostwa kraju uplasowało się tuż za podium na 4 miejscu.

Wyniki naszych zawodników:
Szmatloch Jacek – I miejsce w kat. M3, +100kg.
Salisz Andrzej – I miejsce w kat. M4, -81kg.
Żurek Mieczysław – I miejsce w kat. M8, -90kg.
Burzyk Michał – III miejsce w kat. M3, -90kg.
Suchowiecki Rafał – IV miejsce w kat. M2, -100kg.
Michalski Jacek – IV miejsce w kat. M4, -90kg

Gratulujemy!!!!!!
Relacja Andrzej Salisz

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus