RUNDA V – NA WYJEŹDŹIE

paź 12, 2012 | Aktualności

V runda Otwartych Mistrzostw Bytomia odbędzie się w dniu 20.10.2012 w Mysłowicach. Organizowany tam przez MOSiR Mysłowice turniej dla dzieci będzie doskonałą okazją do skonfrontowania umiejętności naszych zawodników z rówieśnikami z innych miast. Mamy nadzieję że reprezentacja naszego klubu licznie i mocno zaznaczy tam swoją obecność!

Zorganizowany wyjazd autokarem na tą imprezę nastąpi dnia 20.10.2012 godzina 700 (parking klubowy). Koszt wyjazdu wynosi 25 zł i obejmuje przejazd, opłatę startową oraz opiekę trenerską. Zapisy chętnych (roczniki 2000, 2001 ,2002, 2003) przyjmować będą trenerzy grupowi.

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

International Judo Tour Final – Brno 2023

International Judo Tour Final – Brno 2023

W miniony weekend odbyły się ostatnie zawody z cyklu International Judo Tour.  Pierwszy turniej odbył się w Pradze następnie w Rybniku, Bańskiej Bystrzycy oraz Finał w Brnie. ...

Kraków Judo Open 2023

Kraków Judo Open 2023

W pierwszy weekend września nasi zawodnicy mieli okazję sprawdzić się na krakowskich matach. Cieszymy się ogromnie z ich zwycięstw na turnieju Cracow Judo Open 2023! Drużyna dała...