Kolonie sportowe Kołobrzeg 2012

lip 25, 2012 | Aktualności

W dniu 23.07.2012 zakończyliśmy 2 tygodniowe kolonie sportowe dla najmłodszych adeptów judo z naszego klubu. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych staraliśmy się wypełnić czas naszym podopiecznym.

Były prowadzone zajęcia judo na sali sportowej, treningi ogólnorozwojowe w terenie, spacery, wyjścia do portu oraz poranne rozruchy / dla niektórych uczestników największa katorga/.
Odbyły się zgodnie z planem 2 wycieczki: do miasteczka indiańskiego i rejs okrętem wojskowym. Przeprowadzono konkurs czystości, którego zwycięzcami zostali: Stanisław Kowalik, Jakub Rudzki, Jakub Szmatłoch i Jakub Woś z pokoju 108.

Poziom konkursu był bardzo wyrównany i słowa uznania należą się wszystkim uczestnikom. / no może oprócz jednego pokoju, ale niech to pozostanie tajemnicą/ W rywalizacji sportowej prowadzonej w zespołach 5 osobowych zwyciężył zespół nr 4 którego kapitanem był Dawid Gabryś w składzie Fabian Klop, Kamil Brandys, Szymon Pawliński, Łukasz Czudaj. Zespół trenerski wybrał i nagrodził specjalnymi nagrodami za wzorowe zachowanie i zaangażowanie na zgrupowaniu sportowym dwóch zawodników / wybór był bardzo trudny/ Jakuba Kolano i Dawida Gabrysia.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wspólny pobyt na kolonii sportowej i zapraszamy w przyszłym roku.

Zdjęcia z pobytu na kolonii sportowej będą do pobrania z linku poniżej do dnia 15.09.2012.
Link do katalogu ze zdjęciami

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus