IMG_20120617_100047

Otwarte Mistrzostwa Bytomia, 3 runda

cze 19, 2012 | Aktualności

W niedzielę 17 czerwca rozegrana została 3 runda Otwartych Mistrzostw Bytomia, w zawodach startowało 179 osób w tym 80 z Czarnych Bytom.
Trening dla dzieci przed zawodami poprowadził Krzysztof Gadacz.

W niedzielę 17 czerwca rozegrana została 3 runda Otwartych Mistrzostw Bytomia, w zawodach startowało 179 osób w tym 80 z Czarnych Bytom.
Trening dla dzieci przed zawodami poprowadził Krzysztof Gadacz.

30 KG DZIECI STARSZE 8os
1. Dyr Dorian Czarni Bytom
2. Lewicka Alicja Trampkarz Zabrze
3. Dyrszlag Karolina Trampkarz Zabrze
3. Fridrych Justyna Trampkarz Zabrze

34 KG DZIECI STARSZE 10 os
1. Walczyk Wiktoria Czarni Bytom
2. Kostenko Artur Czarni Bytom
3. Grabowski Filip Czarni Bytom
3. Oława Sandra UKS Świętochłowice
5. Nalewajka Szymon Czarni Bytom
5. Ogonowski Jakub UKS 33 Miechowice

38 KG DZIECI STARSZE 19 os
1. Kocima Filip MOSiR Mysłowice
2. Pankowski Jakub AZS Opole
3. Barcinkowski Waldemar Czarni Bytom
5. Duda Wiktoria
5. Górka Szymon Orkan Sochaczew

42 KG DZIECI STARSZE 14 os
1. Socha Izabela UKJ Czechowice – Dziedzice
2. Siłka Wojciech AZS Opole
3. Czubaszewicz Szymon Czarni Bytom
3. Jarząb Sara MOSiR Mysłowice
5. Wyleżoł Wojciech UKS 2 Tarnowskie Góry
5. Gruszczyńska Laura Trampkarz Zabrze

46 KG DZIECI STARSZE 7 os
1. Bujoczek Jakub Czarni Bytom
2. Chmielewski Jakub Czarni Bytom
3. Kapica Mateusz UKS Świętochłowice
3. Hercel Olaf Czarni Bytom

50 KG DZIECI STARSZE 11 os
1. Dyjas Michał Czarni Bytom
2. Kowalski Fabian Czarni Bytom
3. Kubica Konrad Czarni Bytom
3. Gawkowski Jan Czarni Bytom
5. Majchrzak Jakub MOSiR Mysłowice
5. Charkot Mateusz Czarni Bytom

55 KG DZIECI STARSZE 10 os
1. Szewczyk Mateusz Trampkarz Zabrze
2. Królica Karolina UKS 2 Częstochowa
3. Hulin Karolina MOSiR Mysłowice
3. Cieślar Michał Czarni Bytom
5. Płaczek Daniel Trampkarz Zabrze
5. Więc Antoni UKJ Czechowice – Dziedzice

65 KG DZIECI STARSZE 4 os
1. Kozłowski Mateusz AZS Opole
2. Pośpiech Krzysztof UKS 2 Tarnowskie Góry
3. Zaorski Radosław Czarni Bytom

+65 KG DZIECI STARSZE 4 os
1. Kućmierz Adam AZS Opole
2. Jaworski Dominik AZS Opole
3. Kowalczyk Aleksander Czarni Bytom

26 kg DZIECI MŁODSZE 7 os
1. Dytko Daniel MOSiR Mysłowice
2. Grela Filip Czarni Bytom
3. Wilk Oliwier Czarni Bytom
3. Brzezicki Krzysztof ASZ Opole

30 kg DZIECI MŁODSZE 15 os
1. Górka Daniel AZS Opole
2. Wysocki Łukasz UKS Feniks Bytom
3. Raske Oskar UKS Świętochłowice
3. Ziółkowski Jakub AZS Opole
5. Malcharczyk Miriam UKS Feniks Bytom
5. Kiełtyka Konrad UKS Świętochłowice

34 kg DZIECI MŁODSZE 20 os
1. Loska Olaf UKS Czechowice – Dziedzice
2. Zalewski Konrad UKS Ryś Warszawa
3. Salkiewicz Fikip AZS Opole
3. Dubikowski Jakub AZS Opole
5. Kurzawski Mateusz UKS Feniks Bytom
5. Włoka Marcin MOSiR Mysłowice

38 kg DZIECI MŁODSZE 9 os
1. Miążek Maja ASZ Opole
2. Organiślak Michał UKS Ryś Warszawa
3. Krawiec Damian Czarni Bytom
3. Przeżdziak Konrad Czarni Bytom
5. Paraszczuk Jakub Czarni Bytom
5. Książczyk Bartosz Czarni Bytom

42 kg DZIECI MŁODSZE 8 os
1. Graca Dawid UKS Świętochłowice
2. Gajda Jakub Czarni Bytom
3. Szołtysek Kewin UKS Świętochłowice
3. Rudzki Jakub Czarni Bytom

+46 kg DZIECI MŁODSZE 9 os
1. Grądzki Wojciech UKJ Czechowice Dziedzice
2. Mikołjczyk Martyna UKJ Czechowice Dziedzice
3. Żmudziński Jakub UKS 2 Tarnowskie Góry
3. Kańtoch Piotr Czarni Bytom
5. Orzeszek Bartłomiej Czarni Bytom
5. Mierle Gabriel Czarni Bytom

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności