IMG_20120122_111211

Mistrzostwa Śląska 2012 w kat. Młodzik Junior i Junior Mł.

sty 25, 2012 | Aktualności

W ostatni weekend 21 i 22 stycznia rozegrane zostały Mistrzostwa Śląska w kategoriach wiekowych młodzik, junior mł i junior.
Poniżej prezentujemy wyniki zawodników z naszego klubu.
Pełne wyniki dostępne na stronie http://szjudo.pl

Juniorki

Kategoria wagowa 57kg
2. Popielowska Magdalena
3. Wolny Oliwia

Kategoria wagowa 63 kg
3. Lniany Sonia

Kategoria wagowa 70 kg
1. Rycak Monika
2. Nowak Alicja

Kategoria wagowa +78 kg
1. Pacut Beata

Juniorki młodsze

Kategoria wagowa 40 kg
2. Piotrowska Nikola

Kategoria wagowa 63 kg
3. Porębska Magdalena

Kategoria wagowa 70 kg
1. Tyman Daria

Młodziczki

Kategoria wagowa 44 kg
2. Ukuś Agnieszka
3. Kanios Anna
3. Skowrońska Agnieszka
5. Janus Izabela

Kategoria wagowa 48 kg
3. Makosz Agnieszka
3. Wilk Oliwia

Kategoria wagowa 52 kg
2. Kaszta Martina

Kategoria wagowa 57 kg
1. Kabata Klaudia
2. Mieszczak Martyna
3. Marciniak Wiktoria
5. Depta Paulina
7. Junkier Patrycja
7. Ozga Natalia

Kategoria wagowa 63 kg
2. Klimczak Marta
3. Woźniak Oliwia

Kategoria wagowa 70 kg
1. Dziopa Paulina
3. Gołąb Justyna

Juniorzy

Kategoria wagowa 60 kg
3. Godek Patryk

Kategoria wagowa 66 kg
3. Gwóźdź Sebastian

Kategoria wagowa 73 kg
1.Skulik Przemysław
7. Watoła Jakub

Kategoria wagowa 81 kg
7. Kawczyk Michał

Kategoria Wagowa 100 kg
2. Kłoczko Grzegorz
3. Skorzec Paweł

Juniorzy młodsi

Kategoria Wagowa 46 kg
1. Walczyk Patryk
3. Padoł Maciej

Kategoria Wagowa 50 kg
2. Salisz Mariusz

Kategoria Wagowa 55 kg
3. Florkowski Remigiusz
5. Borówka Maciej
7. Burzyk Oskar

Kategoria Wagowa 60 kg
2. Kurtyka Paweł
3. Muszyński Seweryn
3. Rosijski Dawid

Kategoria Wagowa 66 kg
3. Legień Oskar
3. Skórka Szymon

Kategoria wagowa 73 kg
2. Radosz Adam

Kategoria Wagowa 81 kg
3. Jagieło Michał
3. Wawrzyniak Dominik

Kategoria wagowa 90 kg
2. Koźlik Mateusz
3. Pasek Wojciech

Kategoria wagowa +90 kg
2. Górski Mikołaj
3. Misztal Dawid

Młodzicy

Kategoria Wagowa 38 kg
2. Łosiak Patryk
5. Migot Mateusz

Kategoria Wagowa 42 kg
2. Salisz Mateusz
5. Majder Jakub

Kategoria wagowa 46 kg
1. Kaczor Kacper
2. Wichrowski Kajetan
3. Gemza Łukasz

Kategoria wagowa 50 kg
7. Niedziela Filip
7. Kampe Przemysław

Kategoria Wagowa 55 kg
2. Drożdż Szymon
3. Kalus Dorian
3. Peczalka Adam
5. Hołody Piotr

Kategoria Wagowa 60 kg
2. Grzelak Maciej
5. Witek Szymon
7. Dyr. Sambor

Kategoria Wagowa 66 kg
7. Michoń Szymon

Kategoria wagowa 73 kg
1. Knap Paweł

Kategoria Wagowa 81 kg
3. Grychnik Wojciech

Kategoria wagowa +81 kg
1 Jakubek Paweł
2. Wejstand Bogdan
3. Grodecki Artur

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności

Cracow Judo Open 2022

Cracow Judo Open 2022

Turniej organizowany przez UKS Judo Kraków- Cracow Judo Open 2022 to pierwszy turniej w jakim wystartowali Nasi zawodnicy po wakacjach. W turnieju rywalizowało 718 zawodników, z...