dsc_1280

Puchar Polski Młodziczek – dzień drugi

lis 20, 2011 | Aktualności

W drugim dniu w bytomskiej hali „Na Skarpie” do walki stanęło prawie 100 zawodniczek.
Poniżej prezentujemy wyniki.

Kategoria 36kg
1. Wiktor Emilia – UKS „Shizoku” Ostróda
2. Ciak Dagmara – UKS „Shizoku” Ostróda
3. Szczepańczyk Natalia – Gwardia Bielsko-Biała

Kategoria 40kg
1. Banaszek Weronika – UKS Judo Fight Club Warszawa-Wesoła
2. Eszer Weronika – UKS Ósemka Nowa Sól
3. Nowicka Dominika – MOSiR Mysłowice
3. Sumela Patrycja – UKS Smecz Pobiedziska
5. Śliwa Barbara – UKS „MOSiR” Jasło
5. Janeczko Joanna – UKJ Białołęka Warszawa
7. Niemiec Aleksandra – UKS „ASW-Judo” Jasło
7. Czernicka Ewelina – UKJ Siódemka Mława

Kategoria 44kg
1. Czerepko Alicja – MOS Zatoka Braniewo
2. Zasada Wiktoria – WTJ Włocławek
3. Jankowiak Dominika – MKS Juvenia Wrocław
3. Adamczyk Dagmara – UKS Judo Wolbrom
5. Bobilewicz Karolina – TS Wisła Kraków
5. Jeżewska Ida – Akademia Judo KS Warszawa
7. FIELEK KINGA – MKS Juvenia Wrocław
7. Majcher Danuta – MKS CM Jordan Kraków

Kategoria 48kg
1. Cieślik Klaudia – UKS Judo Wolbrom
2. Kaleta Aleksandra – UKS Judo Wolbrom
3. Mróz Dominika – JSS Drako 79 Warszawa
3. Kotwicka Stefania – MKS Juvenia Wrocław
5. Mazur Aleksandra – UKS Tomita Elbląg
5. Medyńska Oliwia – UKS Ippon MDK Kutno
7. Kaźmierczyk Aleksandra – UKS „MOSiR” Jasło
7. Pawłowska Klaudia – Budowlani Sosnowiec

Kategoria 52kg
1. Kasza Katarzyna – UKS Siódemka Sochaczew
2. Gzowska Emilia – AZS Łódź
3. Miller Karolina – AZS AWFiS Gdańsk
3. Lewandowska Alicja – AZS Gliwice
5. Klimek Julia – TS Wisła Kraków
5. Jankowiak Zuzanna – MKS Juvenia Wrocław
7. Polak Magdalena – UKS „Katana” Sułkowice
7. Mierzwa Kornelia – UKS „MOSiR” Jasło

Kategoria 57kg
1. Kabata Klaudia – GKS Czarni Bytom
2. Rams Zuzanna – UKS Judo Wolbrom
3. Walotek Marta – Budowlani Sosnowiec
3. Dąbrowska Anna – MKS Juvenia Wrocław
5. Cieśla Karolina – UKS Olimp Nowa Sól
5. Federczyk Joanna – UKJ Białołęka Warszawa
7. Gliszczyńska Karina – MKS Juvenia Wrocław
7. Pieniaszek Weronika – UKS 10 Bydgoszcz

Kategoria 63kg
1. Bień Aleksandra – TS Wisła Kraków
2. Jałoszyńska Weronika – WTJ Włocławek
3. Szewczyk Justyna – UKS Siódemka Sochaczew
3. Paduch Oliwia – MKS Juvenia Wrocław
5. Michałowska Patrycja – UKS Kodokan Toruń
5. Osmęda Karolina – UKS Judo Wolbrom
7. Borkowska Katarzyna – KS Start Radom
7. Milczarek Weronika – Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

Kategoria 70kg
1. Dziopa Paulina – GKS Czarni Bytom
2. Hofman Aleksandra – MKS Juvenia Wrocław
3. Sobalska Karolina – TS Wisła Kraków
3. Gawron Oliwia – Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Stobińska Natalia – UKS Ippon MDK Kutno
5. Zagrajek Paulina – UKS „Shizoku” Ostróda
7. KANIA KLAUDIA – UKS Judo-Kano Płock
7. Haberka Karolina – UKS Judo Wolbrom

Kategoria +70kg
1. Pasternak Kamila – MKS Juvenia Wrocław
2. Kotowska Alicja – AZS Zarząd Środ. Poznań
3. Formela Anita – GKS Żukowo
3. Poźniak Wiktoria – UKS Ósemka Nowa Sól
5. Dziubinska Zuzanna – UKS Opty Gdynia
5. Madajewska Katarzyna – MOS Zatoka Braniewo

Aktualności

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus

Ostatnie aktualności