Mistrzostwa Europy Juniorów i Juniorek w Hadze!

wrz 12, 2023 | Zawody

Na kolejnej imprezie Mistrzowskiej nie mogło zabraknąć reprezentantów naszego klubu. W dniach 7 i 8 września nasze zawodniczki: KInga Chmielewska (-57kg) oraz Martyna Glubiak (-63kg) wystartowały na Mistrzostwach Europy Juniorów i Juniorek, które dobyły się w Hadze (Holandia).

Pierwsza wystartowała KInga, niestety po zaciętej walce musiała uznać wyższość Hiszpanki.

Następnego dnia podczas swojego debiutu na imprezie Mistrzowskiej Martyna wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Europy Juniorów, zwyciężając z: Hiszpanką i Gruzinką,w pojedynku półfinałowym uległa Francuzce. W walce o brązowy medal spotkała się z Anną Skalską (CZE) wygrała zdobywając dwa razy wazari.

Gratulacje dla zawodniczek oraz trenerów prowadzących: Piotr Sadowski, Marek Słyk.

 

 

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus