Puchar Europy Kadetów- Wiktoria Ślązok na podium !!!

maj 23, 2022 | Aktualności, Zawody

W miniony weekend znów byliśmy świadkami świetnej formy zawodniczki Wiktorii Ślązok.

Podczas odbywającego się Pucharu Europy Kadetów w Bielsku- Białej nasza zawodniczka Wiktoria wywalczyła srebrny medal !

Wiktoria jest 8 zawodniczką w rankingu Europejskim Kadetów w kategorii wagowej – 48kg. Podczas Turnieju nasza Judoczka udowodniła, że zasługuje na tą pozycję w „tabelach”.

Pierwsza runda była szczęśliwa dla Wiktorii, gdyż trafiła na „wolny los”, dzięki czemu pierwszą rundę eliminacyjną przeszłą bez wali. Szczęście nie opuszczało naszej zawodniczki przez kolejne rundy. Kolejną wygraną walkę stoczyła z Austriaczką Harrer Ronja. Następna była Hadar Noa (ISR) ten pojedynek, również rozegrał się na korzyść Wiktorii. W pojedynku o wejście do finału pokonała Niemkę- Mecklenburg T. 

W Finale spotkała się z Francuską- Poulange Alyssia. Niestety nie udało się usłyszeć „Mazurka” granego dla Naszej zawodniczki.

Występ Wiktorii był na wysokim poziomie. Ogromna Gratulacje dla Trenerów Prowadzących: Eugeniusz Misztal oraz Krzysztof Gadacz. No i co najważniejsze dla SREBRNEJ MEDALISTKI PUCHARU EUROPY KADETÓW !!!

 

W tym turnieju wystarto

wało również kilku innych zawodników z ekipy Czarnych. Dla wielu z nich był to debiut na zawodach takiej klasy ! Wielkie brawa dla każdego z Was za wspaniałe walki !

(Kożuch Oliwia -44 kg 7 miejsce ,Galek Martyna -52 kg, Kucharz maja -52 kg, Rozenbaum Magdalena -52 kg, Kinga Chmielewska -57 kg, Bulanda Julia -57 kg, Brygoła Alicja -57 kg, Glubiak Magda -63 kg, Widlak Nicole +70, Oleksy Mateusz -90 kg, Kaczorek Mikołaj -73 kg, Świtała Paweł -50 kg)

 

 

 

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Wydarzenia

Memoriał

Memoriał Józefa Wiśniewskiego

OMB

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dzieci

Ziutek Funny Judo Cup

Ziutek Funny Judo Cup

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus