ZIUTEK Funny Judo Cup- 4.12.2022r.

ZIUTEK Funny Judo Cup- 4.12.2022r.

ZIUTEK Funny Judo Cup- 4.12.2022r.

 1. Organizator : GKS Czarni Bytom
 2. Miejsce zawodów : Hala GKS Czarni Bytom ul. Łużycka 90 Bytom 41-902
 3. Kierownik zawodów: Kamil Grabowski
 4. Kierownik sędziów: Patryk Łoziak
 5. Koszt startowego: 50zł
 6. Zgłoszenia: Uczestnicy zgłaszają się i dokonują opłaty u trenerów klubowych. Trenerzy przesyłają zbiorcze zgłoszenie oraz wpłatę do organizatora na adres: funny@judobytom.pl, oraz opłaca start swoich zawodników.
 7. Nieprzekraczalny termin przesłania zgłoszeń zbiorczych: 01.12.2022 tj. czwartek godzina 21:00 :Nie ma zgłoszeń w dniu zawodów. W zgłoszeniu powinno zostać zawarte Imię Nazwisko / Waga / Rok urodzenia. Dokument do pobrania:
  Formularz zgłoszeniowy
 8. Kategorie Wiekowe :

2013 – 2014 dzieci starsze

2015 – 2016 dzieci młodsze

2017 – 2018 dzieci młodsze

 1. Losowanie wag:

Dzieci podzielone zostaną według kategorii wiekowych.  Będą to grup 5 osobowych ( w przypadku braku wymaganej ilości osób mogą być grupy 4,3 lub 2 osobowe) według roku urodzenia i wagi począwszy od najlżejszej osoby (dopuszczalna jest maksymalna różnica 3 kg pomiędzy startującymi w poszczególnych grupach).

 1. Rozgrywki :

      Tor przeszkód długości 12 metrów:

– przejście przez  hula hop

– przewrót na miękkim materacu dzieci starsze, młodsze przeturlanie się

– przejście pod płotkiem 70 cm w dowolny sposób

– rzut do kosza woreczkiem gimnastycznym

– powrót na metę powtarzając tor przeszkód.

             Brany pod uwagę jest czas pokonania toru .

 Za 1 miejsce w swojej grupie 5pkt, za 2 miejsce 4 pkt, za trzecie miejsce 3pkt,  za czwarte miejsce 2 pkt,  za piąte miejsce 1pkt.

Walki Sumo- dzieci starsze

– Dzieci Starsze walka sumo. Pole walki – kwadrat 2 m na 2 m . Zawodnicy wchodzą na środek pola walki. Rozpoczynają na komendę start. Mali zawodnicy mają za zadanie wypchnąć przeciwnika za pole walki bądź doprowadzić przeciwnika do upadku. Przegrywa osoba, która którąkolwiek częścią ciała wyjdzie za pole walki, lub dotknie maty inną częścią ciała niż stopy. Za wypchniecie lub przewrócenie zawodnik zdobywa dwa małe punkt. Wygrywa zawodnik, który jako pierwszy zdobędzie 4 małe punkty. Czas walki nieograniczony.

Przeciąganie pasa – dzieci młodsze. Przeciąganie pasa judo o długości 240 cm – 2 osoby w systemie każdy z każdym siadają naprzeciwko siebie w odległości 200 cm od siebie po 100 cm od linii granicznej chwytają pas na końcach, na sygnał przeciągają przeciwnika, zwycięża osoba która przeciągnie przeciwnika za linie graniczną lub jako jedyna będzie trzymała pas i otrzymuje 2 punkty. Do dwóch zdobytych punktów

 1. Nagrody : każdy z uczestników otrzyma medal, a najlepszy uczestników otrzyma koszulkę zwycięzcy.
 2. Godzinowy Plan turnieju :

9:40 -10:00 Przybycie na Hale

10:00 10:45 – Trening z Mistrzem

11:00 – Rozpoczęcia Turnieju ( dekoracja zawodników i zawodniczek nastąpi bezpośrednio po zakończonej grupie )

 Regulamin

zawodów Ziutek Funny Judo Cup

 1. Zgłaszając dziecko do zawodów wyrażacie Państwo zgodę na jego udział w zawodach i potwierdzacie, że dziecko jest zdrowe i nie ma żadnych przeciwwskazań, by brało udział w zawodach sportowych judo dnia 4.12.2022r
 2. Każdy uczestnik bierze udział w turnieju na odpowiedzialność prawnych opiekunów. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki losowe zawodników zaistniałe w czasie zawodów. Każdy zawodnik biorący udział w zawodach powinien ubezpieczyć się we własnym zakresie.
 3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności materialnej za rzeczy zawodników zaginione w trakcie trwania zawodów. Nieznajomość niniejszego regulaminu nie będzie uznawana przez Organizatora za argument w ewentualnych kwestiach spornych.
 4. Rodzice podczas zawodów zajmują miejsca na trybunach i z tego miejsca oglądają zawody.
 5. Każdy uczestnik zawodów deklaruje się do czystej sportowej rywalizacji, zgodnej z zasadami „fair play” i opisem poszczególnych konkurencji.
 6. Ostateczny termin zgłoszenia do zawodów to 1.12.22r.
 7. Sędziego Głównego powołuje Organizator.
 8. Wszelkie sprawy sporne, nie objęte powyższym regulaminem rozstrzyga Organizator wraz z Sędzią Głównym.
 9. Każdy uczestnik turnieju jest zobowiązany zapoznać się z niniejszym regulaminem.
 10. Zawodnik, podając dane osobowe w formularzu zgłoszeniowym, oświadcza, że: są one zgodne z prawdą i wyraża zgodę na przetwarzanie tych danych (ustawa z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 z 1997) przez organizatora turnieju w celach związanych z turniejem.
 11. Podczas turnieju wykonywane będą zdjęcia prezentowane na stronie www.judobytom.pl na facebooku GKS Czarni Bytom i innych stronach związanych     z zawodami. Każdy zawodnik ma prawo żądania usunięcia zdjęć z swoim wizerunkiem. W tym celu należy skontaktować się z organizatorem.
 12. Interpretacja regulaminu oraz wszelkie sprawy nieuregulowane regulaminem są zastrzeżone dla organizatorów.

 

Zgoda Rodzica
Formularz zgłoszeniowy 
Komunikat zawodów

Pliki do pobrania
Jak dojechać?
Inne wydarzenia