Judo dla bajtli…

nie tylko dla tych młodszych

Trening Online

Wychodząc na przeciw potrzebom Państwa dzieci zmodyfikowaliśmy harmonogram zajęć on-line judo w naszym klubie. Dzieci starsze są na innym poziomie zaawansowania pod względem technicznym oraz sprawnościowym niż dzieci młodsze i przedszkolaki. Każda z tych grup wiekowych potrzebuje innej formy zajęć oraz ćwiczeń.

Zajęcia na zoom-ie dla wszystkich zawodników naszego klubu

Zajęcia prowadzone będą poprzez dwie platformy internetowe: Facebook oraz Zoom. Zajęcia zamknięte w grupach poprzez aplikację ZOOM będą prowadzić trenerzy Łukasz Golus oraz Grzegorz Słabiak.

Zajęcia otwarte na Facebook’u będą prowadzone w ten sam sposób jak dotychczas
we wtorki i czwartki o tych samych porach.

Jak się zarejestrować na trening online?

 1. Poniżej pod grupami treningowymi online znajdź swoją grupę klubową
 2. Pod tabelką ze swoją grupą online znajdziesz harmonogram treningów ZOOM, gdzie pod nim znajduje się link do rejestracji. Zostaniesz przeniesiony do systemu rejestracji platformy ZOOM.
 3. Każda grupa treningowa ma swój link dostępu, to znaczy, że na zajęcia młodsze bajtle, starsze bajtle i wszystkie bajtle rejestrujemy się z osobna.
 4. Podaj imię i nazwisko dziecka oraz email, na który otrzymasz link i hasło dostępu.
 5. Otrzymasz maila z potwierdzeniem rejestracji. Jeżeli w przeciągu kilku minut nie otrzymałeś maila to sprawdź skrzynkę ze spamem. W mailu znajdziesz harmonogram treningów, a pod nim link do treningów Twojego dziecka oraz hasło. Program ZOOM (także mail) jest w języku angielskim. Aby ułatwić znalezienie linku dostępu do treningów i hasła dopisaliśmy instrukcję po polsku.
 6. Ustaw maila w swojej skrzynce tak abyś miał do niego łatwy dostęp. Link i hasło do treningów danej grupy zostało wygenerowane na okres całej epidemii. Prosimy nie udostępniać tego maila, oraz linku i hasła. Jeżeli  inna osoba zaloguje się na spersonalizowany link to wyloguje Państwa dziecko z treningu. Na tego maila będziesz otrzymywał wszystkie zmiany dotyczące danej grupy.
 7. Tu na stronie zawsze będą aktualne linki do treningów w danej grupie.

 

APLIKACJA ZOOM

NA KOMPUTERZE:
– Wejdź na https://zoom.us/download.
– Pobierz: „Zoom Client for Meetings” (kliknij DOWNLOAD)
– Dwukrotnie kliknij (lub naciśnij otwórz/uruchom) w plik  „ZoomInstaller.exe”, który najczęściej zostaje ściągnięty do lewego, dolnego narożnika ekranu. Pojawi się okienko ZOOM „Join a meeting” – zamknij je krzyżykiem. Program jest gotowy do działania.

NA URZĄDZENIU MOBILNYM:
Wejdź do sklepu GOOGLE PLAY lub APP STORE
Zainstaluj aplikację „Zoom Cloud Meetings”

 

Bezpieczeństwo

Ze względów na bezpieczeństwo wszystkich dzieci uczestniczących w treningu każdy kto dołącza do treningu musi mieć podczas zajęć wyświetlone imię i nazwisko oraz musi mieć włączoną kamerkę. Nie chcemy, aby na naszym treningu pojawił się ktoś niepowołany. Z tego też powodu jest wymagana rejestracja i hasło dostępu. Dodatkowo na naszych treningach jest włączona opcja poczekalni, gdzie trener „wpuszcza” na trening osoby, które może zidentyfikować. Z tego powodu prosimy o podawanie pełnego imienia i nazwiska oraz obowiązkowego włączenia kamery. Kamera powinna być tak ustawiona aby w trakcie wykonywania ćwiczeń trener widział całą sylwetkę, aby móc skorygować błędne ruchy.

Grupy treningowe

Zajęcia w poniższych grupach odbywać się będą do 29 maja. Po tym okresie zapraszamy do zapaznania się z nowym harmonogramem uwaględniającym zajęcia w klubie. Więcej informacji w linku poniżej 

MŁODSZE BAJTLE
roczniki 2012 i młodsi

Na grupę „Młodszych Bajtli” składają się grupy trenerów:

 • Piotra Wichra,
 • Romana Druzica grupa 20 i 23
 • Grzegorza Słabiaka
 • Stanisława Fiedenia
 • przedszkolaki – roczniki: 2012 oraz młodsi.

Kiedy: Poniedziałek, Środa
Godzina: 17:00 – 17:50
Prowadzący: Grzegorz Słabiak

Starsze BAJTLE
roczniki 2011 i starsi

Na grupę „Starszych Bajtli” składają się grupy trenerów:

 • Krzysztofa Gadacza,
 • Wiesława Czekaja,
 • Łukasza Golusa,
 • Eugieniusz Misztal grupa 5
 • Romana Druzica grupa 8, 10 i 11
 • Bartłomieja Grabowskiego
 • roczniki 2008-2011.

Kiedy: Poniedziałek, Środa
Godzina: 18:00 – 19:00
Prowadzący: Łukasz Golus

WSZYSTKIE BAJTLE
roczniki 2007 i młodsi

Na grupę „Wszystkie Bajtle” składają wszystkie grupy zawodników rocznika 2008 i młodsi.

Kiedy: Piątek
Godzina: 17:00 -18:00
Prowadzący: Łukasz Golus i Grzegorz Słabiak

Młodzicy – Juniorzy młodsi
roczniki 2003-2006

Młodzicy i juniorzy młodsi trenujący z trenerami: G. Misztal K. Gadacz oraz M. Słyk 

Kiedy: Poniedziałek, Środa, Piątek
Godzina: 15:30 – 16:45
Prowadzący: Eugeniusz Misztal i Krzysztof Gadacz

Zajęcia w poniższych grupach odbywać się będą do 29 maja. Po tym okresie zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem uwzględniającym zajęcia w klubie. Więcej informacji w linku poniżej:

Jak dołączyć do treningu?

 1. Przed dołączeniem do treningu musisz mieć zainstalowany program ZOOM
 2. Na kilka minut przed treningiem otwórz maila, którego otrzymałeś na potwierdzenie rejestracji i kliknij w link „Click here to join” albo „Join Link”. Jest to krótki link, ktory znajduje się pod harmonogramem treningów i pod długim linkiem umożliwiającym wpisanie treningów do kalendarza. Bezpośrednio pod linkiem do treningu znajduje się też hasło (Password).
 3. Uruchomi się program ZOOM i okienko „Otworzyć Zoom”. Wciśnij przycisk „Otwórz”.
 4. Pojawi się okienko „Enter meeting password” gdzie trzeba wprowadzić hasło. Jeżeli oprócz hasła będzie też okienko „Name” to podaj imię i nazwisko dziecka jakie wpisywałeś przy rejestracji. Jeżeli będziesz kopiował hasło z maila to uważaj, aby nie skopiować go razem ze spacją.
 5. Pojawienie się planszy „Please wait for the host to start this meeting” oznacza, że jeszcze nie ma trenera.
 6. Może też pojawić się plansza „The host has another meeting in progres” oznacza to, że trwa inny trening. Jeżeli Twój trening powinien już się rozpocząć, a nadal wyświetla się ta plansza, może to oznaczać, że masz zły link (zarejestrowałeś się do innego treningu lub link został zmieniony). Sprawdź, na tej stronie, czy grupa w mailu zgadza się z grupą treningową.
 7. Gdy aktywuje się okienko z widokiem z Twojej kamery. Naciśnij niebieski przycisk „Join with Video”.
 8. Zobaczysz planszę „Please wait, the meeting host will let you in soon”. Jesteś w poczekalni do swojego treningu. Tę opcję włączyliśmy ze względu na bezpieczeństwo. Trener może Cię nie wpuścić jeżeli nie podałeś imienia i nazwiska. Jeżeli trener akurat pokazuje jakieś ćwiczenie może nie zauważyć, że czekasz. Bądź cierpliwy.
 9. Gdy zostaniesz wpuszczony na trening naciśnij niebieski przycisk „Join with Computer Audio”.
 10. Jeżeli jesteś z innej grupy, a chcesz uczestniczyć w treningu, to po wejściu na trening spytaj trenera czy możesz dołączyć . Na pewno pozwoli.
 11. Skontaktować się ze swoim trenerem możesz pisząc do niego na Facebboka. Kliknij FB pod jego zdjęciem na dole strony.
 12. Poniżej znajduje się film instruktażowy jak obsługiwać ZOOM.

Trenerzy prowadzący

Łukasz Golus

Łukasz Golus

Wyślij wiadomość na FB 

Grzegorz Słabiak

Grzegorz Słabiak

Wyślij wiadomość na FB 

Eugeniusz Misztal

Eugeniusz Misztal

Wyślij wiadomość na FB 

Krzysztof Gadacz

Krzysztof Gadacz

Wyślij wiadomość na FB