Miniony weekend był bardzo pracowity również dla naszych najmłodszych zawodników.
Start w Pucharze Feniksa przyniósł kolejny powód do radości, a młodzi judocy wrócili do domu z licznymi medalami oraz kolejną porcją cennego doświadczenia zdobytego na tatami.
Najwyższe miejsca na podium zajęli Radosław Szlosarek, Antonina Kaczmarek, Jakub Jasiński, Mateusz Bagniewski, Oskar Jarosz oraz Lena Jaranowska, którzy zdobyli złote medale w swoich kategoriach wagowych.
Srebrny medal wywalczyła Melania Małota.
Na trzecim stopniu podium stanęli Filip Mazur, Kamila Czarkowska oraz Czarek Dombrowski.
Tuż za strefą medalową uplasowali się Laura Kurpios (4. miejsce) oraz Marcelina Ficek (5. miejsce).
Wielkie gratulacje dla naszych najmłodszych zawodników!


