9 Medali Mistrzostw Polski Seniorów i Seniorek w Krakowie!
Kraków okazał się szczęśliwy dla naszej drużyny.
Podczas Mistrzostw Polski Seniorów i Seniorek wywalczyliśmy aż dziewięć medali oraz pięć miejsc punktowanych, potwierdzając przynależność do krajowej czołówki.
Tytuł Mistrza Polski w kategorii do 73 kg zdobył Wiktor Mrówczyński, który przez cały turniej prezentował bardzo wysoką formę i pewnie sięgnął po złoty medal.
Na drugim stopniu podium stanęli Natalia Kropska (-63 kg) oraz Sebastian Gwóźdź (-81 kg), zdobywając srebrne medale i tytuły Wicemistrzów Polski.
Brązowe medale wywalczyli:
- Mateusz Fityka (-66 kg),
- Jakub Muniz Acosta (-66 kg),
- Wiktoria Ślązok (-48 kg),
- Daniela Badura (-63 kg),
- Magdalena Schenk (-70 kg),
- Nicole Widłak (-78 kg).
Tuż za podium rywalizację zakończyli Jakub Wencel (-60 kg), Olaf Loska (-73 kg) oraz Julia Bulanda (-57 kg), którzy zajęli piąte miejsca.
Na siódmych miejscach uplasowali się Martyna Gałek (-52 kg) oraz Mikołaj Kaczorek (-81 kg).
To kolejny bardzo udany występ naszej drużyny na mistrzostwach kraju. Zdobyte medale oraz miejsca punktowane są efektem ciężkiej pracy zawodników i trenerów, a także potwierdzeniem wysokiego poziomu sportowego naszego klubu.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz sztabowi szkoleniowemu i dziękujemy za walkę, zaangażowanie oraz godne reprezentowanie barw GKS Czarni Bytom podczas najważniejszej krajowej imprezy sezonu.


