Przekaż 1,5% podatku

Zdobyliśmy 9 Medali Mistrzostw Polski Seniorów i Seniorek w Krakowie!

cze 2, 2026 | Wyróżnione, Zawody

9 Medali Mistrzostw Polski Seniorów i Seniorek w Krakowie!

Kraków okazał się szczęśliwy dla naszej drużyny.
Podczas Mistrzostw Polski Seniorów i Seniorek wywalczyliśmy aż dziewięć medali oraz pięć miejsc punktowanych, potwierdzając przynależność do krajowej czołówki.

Tytuł Mistrza Polski w kategorii do 73 kg zdobył Wiktor Mrówczyński, który przez cały turniej prezentował bardzo wysoką formę i pewnie sięgnął po złoty medal.

Na drugim stopniu podium stanęli Natalia Kropska (-63 kg) oraz Sebastian Gwóźdź (-81 kg), zdobywając srebrne medale i tytuły Wicemistrzów Polski.

Brązowe medale wywalczyli:

  • Mateusz Fityka (-66 kg),
  • Jakub Muniz Acosta (-66 kg),
  • Wiktoria Ślązok (-48 kg),
  • Daniela Badura (-63 kg),
  •  Magdalena Schenk (-70 kg),
  • Nicole Widłak (-78 kg).

Tuż za podium rywalizację zakończyli Jakub Wencel (-60 kg), Olaf Loska (-73 kg) oraz Julia Bulanda (-57 kg), którzy zajęli piąte miejsca.

Na siódmych miejscach uplasowali się Martyna Gałek (-52 kg) oraz Mikołaj Kaczorek (-81 kg).

To kolejny bardzo udany występ naszej drużyny na mistrzostwach kraju. Zdobyte medale oraz miejsca punktowane są efektem ciężkiej pracy zawodników i trenerów, a także potwierdzeniem wysokiego poziomu sportowego naszego klubu.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz sztabowi szkoleniowemu i dziękujemy za walkę, zaangażowanie oraz godne reprezentowanie barw GKS Czarni Bytom podczas najważniejszej krajowej imprezy sezonu.

Nadchodzące wydarzenia

Zbliżające się wydarzenia

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Ziutek Funny Judo Cup

Otwarte Mistrzostwa Bytomia

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus
Loading...