Mistrzostwa Miasta Rybnik U13
Bardzo dobrze spisali się również zawodnicy startujący w Rybniku.
Nasi zawodnicy wracają z licznymi medalami oraz kolejną porcją cennego doświadczenia zdobytego na tatami.
Złote medale zdobyli Adrian Murlowski, Dawid Michalski, Timur Velyki, Dawid Krężołek, Jan Stanieczko, Luka Gotiashvili, Stanisław Lukas-Burdalski, Dominik Michalski, Natalia Karpowicz, Natalia Łysiak oraz Zoja Stoianova.
Srebrne medale wywalczyli Piotr Balon, Alan Łyskawiński, Wiktor Włodzyński, Leon Dramski-Manterys, Liliana Zembol, Emilia Rubach, Iga Ciszczoń oraz Zofia Krupanek.
Brązowe medale zdobyli Antoni Róg, Wiktor Pawłowski oraz Bruno Michalczyk.
Na 4. miejscu rywalizację zakończył Jakub Pazgan, natomiast 5. miejsce wywalczył Maks Waldman.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom, trenerom i rodzicom. Zdobyte medale cieszą, ale jeszcze bardziej cieszy odwaga do podejmowania wyzwań, sportowa postawa oraz systematyczny rozwój, który obserwujemy na co dzień. Brawo!


