Za nami camp w Azerbejdżanie!
Zawodnicy naszej kadry juniorskiej i seniorskiej zakończyli tygodniowe zgrupowanie szkoleniowe w stolicy Azerbejdżanu – Baku.
Podczas obozu nasi judocy uczestniczyli w intensywnych treningach oraz stoczyli wiele wartościowych walk sparingowych na wysokim poziomie.
Był to ważny etap przygotowań do kolejnych startów, a już za dwa tygodnie nasi zawodnicy wystartują w Mistrzostwach Polski Seniorów.
Więcej informacji wkrótce!


