Z głębokim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Marka Pituły – wieloletniego zawodnika oraz cenionego trenera GKS Czarni Bytom.
Był wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski, a po zakończeniu kariery zawodniczej z ogromnym zaangażowaniem poświęcił się pracy szkoleniowej, wspierając rozwój wielu zawodników naszego klubu.
Rodzinie i Bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia.
Pogrzeb odbędzie się w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Częstochowie, w sobotę 16.05 o godz. 11:00.
O godzinie 9:00, pod naszym klubem będzie podstawiony autokar. Liczba miejsc ograniczona – kontakt pod tel. – 695 309 302
Klub GKS Czarni Bytom.


