Przekaż 1,5% podatku

Zmarł trener Marek Pituła.

maj 13, 2026 | Ogłoszenia klubowe

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Marka Pituły – wieloletniego zawodnika oraz cenionego trenera GKS Czarni Bytom.

Był wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski, a po zakończeniu kariery zawodniczej z ogromnym zaangażowaniem poświęcił się pracy szkoleniowej, wspierając rozwój wielu zawodników naszego klubu.

Rodzinie i Bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Pogrzeb odbędzie się w  Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Częstochowie, w sobotę 16.05 o godz. 11:00.

O godzinie 9:00, pod naszym klubem będzie podstawiony autokar. Liczba miejsc ograniczona – kontakt pod tel. – 695 309 302

Klub GKS Czarni Bytom.

Nadchodzące wydarzenia

Zbliżające się wydarzenia

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Ziutek Funny Judo Cup

Otwarte Mistrzostwa Bytomia

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus
Loading...