Za naszymi zawodnikami kolejny intensywny weekend startowy. Tym razem reprezentanci naszego klubu rywalizowali podczas SAME JUDO CUP 2026 – jednego z największych turniejów młodzieżowych w Europie, w którym wystartowało ponad 2300 zawodników.
Nasi judocy wracają z zawodów z dużą liczbą medali oraz kolejnym cennym doświadczeniem zdobytym w międzynarodowej rywalizacji. Złote medale wywalczyły Zoja Stoianova oraz Emilia Rubach. Srebrne krążki zdobyły Wiktoria Cecot i Iga Ciszczoń, natomiast na trzecich miejscach turniej zakończyli Stanisław Lukas-Burdalski, Dominik Michalski, Jakub Pazgan, Natalia Karpowicz oraz Natalia Łysiak.
Punktowane miejsca zajęli również Timur Velykyi, Szymon Olejniczak, Zofia Krupanek, Patrycja Bonk, Luka Gotiashvili, Dawid Krężołek oraz Liliana Zembol.
Gratulacje dla całej ekipy za walkę i reprezentowanie naszego klubu na tak mocno obsadzonym turnieju.


