Przekaż 1,5% podatku

Aktywnie, bezpiecznie i z uśmiechem, czyli półkolonie w GKS Czarni Bytom!

lut 26, 2026 | Aktualności, Galeria zdjęć, Relacje z obozów

Tak wyglądały ferie w naszym klubie – aktywnie, bezpiecznie i z uśmiechem od pierwszego do ostatniego dnia!

Podczas półkolonii nasi najmłodsi każdego dnia łączyli treningi judo, zajęcia gimnastyczne i akrobatyczne z dodatkowymi atrakcjami:
Poniedziałek – wizyta u Strażaków
Wtorek – kino: „Wielka mała koza”
Środa – papugarnia – Araland
Czwartek – basen
Piątek – saunowanie

To był tydzień pełen ruchu, integracji i nowych doświadczeń – pod stałą opieką naszej kadry trenerskiej. Dla nas najważniejsze jest, aby dzieci rozwijały się sportowo w atmosferze bezpieczeństwa, wsparcia i dobrej zabawy.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony tydzień. 

Chcecie być na bieżąco z wydarzeniami i aktywnościami organizowanymi przez klub?  Śledźcie nasze media społecznościowe!
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Nadchodzące wydarzenia

Zbliżające się wydarzenia

Aktualności

Zawody

Ogłoszenia klubowe

Ziutek Funny Judo Cup

Otwarte Mistrzostwa Bytomia

Reklama

Noclegi u judoków - Hostel

Sponsor

Firma - Sponsor Plus
Loading...