Zawodnicy z grup Kadetów, Młodzików i Dzieci Starszych, brali udział w Superstar Judo Camp w Zakopanem!!
W dniach 21-27 Sierpnia nasi zawodnicy trenowali pod okiem mistrzów:
Fabio Basile (Mistrz Olimpijski z Rio De Janeiro 2016 w wadze -66kg),
Matthias Casse (Brązowy medalista Igrzysk z Tokio 2020,Mistrz Świata 2021 z wagi -81kg),
Robert Krawczyk (Zawodnika naszego klubu, Mistrza Europy z 2007 roku, brązowego medalisty Mistrzostw Świata z 2003 roku oraz 3krotnego olimpijczyka z wagi -81kg)
Jak widać – było od kogo się uczyć!
Oprócz techniki z w/w zawodnikami, odbywały się również randori z innymi uczestnikami campu z wielu krajów Europy i całej Polski (stoczyliśmy ok. 80-100 walk na całym obozie).
Nie zabrakło czasu na aktywności poza matą: wycieczki górskie, treningi motoryczne w terenie i odnowa na Termach Zakopiańskich.
Było to bezpośrednie przygotowanie do drugiej części sezonu, w tym Pucharów Europy Kadetów, Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików oraz Mistrzostw Polski Młodzików.
Kolejny camp za nami, a nasi zawodnicy rozwijają się dalej!



