Zakończyliśmy bardzo duży – Winter Miners Judo Camp 2025!
Od Piątku do Niedzieli w Sali na Skarpie trenowały ekipy z wielu krajów, m.in. z Czech, Słowacji, Litwy, Wielkiej Brytanii, Szkocji oraz wiele ekip z całej Polski wraz z kadrami narodowymi od U18 do Seniora!
Ponad 600 zawodników i zawodniczek walczyło na naszym campie, szkoląc się i wspólnie rozwijając przez walki – randori!
Dziękujemy wszystkim ekipom, zawodnikom i zawodniczkom za liczne przybycie i aktywny udział w naszym campie i akcjach, które organizujemy! To były dobrze przepracowane 3 dni ciężkich walk!
Podziękowania należą się naszej Pani Prezes – Małgorzacie Wiśniewskiej-Wilk za ogromne wsparcie, oraz dla wszystkich trenerów – w szczególności dla Paweła Zagrodnika, Krzysztofa Gadacza oraz Kamila Grabowskiego – za organizację campu – dzięki wam wszystko było dopięte na ostatni guzik!
Dziękujemy za wykonanie zdjęć naszej zawodniczce Martynie Glubiak oraz panu Arturowi Olejniczakowi za zdjęcia dronem!